Ampularia Uzdatnianie wody w przemyśle i w gospodarstwach domowych

Zajmujemy się uzdatnianiem wody

Filtry
ul. Wiatraczna 96, 05-822 Milanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 272 398
Adres korespondencyjny
ul. Wiatraczna 96, 05-822 Milanówek mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Ampularia zajmujemy się uzdatnianiem wody od 1997 roku. Mamy bogate doświadczenie praktyczne, poparte profesjonalnymi szkoleniami w kraju i za granicą. Właścicielką zlokalizowanej w Malinówku, woj. mazowieckim.
Produkty i usługi
Zupełnie normalne jest dla nas to, że w kranie mamy czystą i zdatną do spożycia wodę. Zazwyczaj niespecjalnie zastanawiamy się, jak do tego doszło, kto za tym stoi. Problem i pytania pojawiają się wtedy, gdy tej wody zabraknie. Okazuje się, że nie każda nadaje się do picia i dobrze, gdyby ktoś w jakiś sposób ją oczyścił. W takich przypadkach pomaga właśnie nasza firma.

W ofercie firmy Ampularia znajda Państwo:

- uzdatnianie wody,
- odżelazianie wody,
- odmanganianie wody,
- zmiękczanie wody.

Poza tym prowadzimy także montaż zmiękczaczy do wody. Można u nas zakupić taki sprzęt oraz zamówić jego montaż. Posiadamy także różnego rodzaju filtry do wody. Nasze działania mają na celu doprowadzenie zanieczyszczonej wody do stanu, w którym nadaje się do użytku przez człowieka.

Woda pitna to niezwykle ważna sprawa, dlatego dokładamy wszelkich sił, by wykonać pracę na jak najwyższym poziomie. Do uzdatniania wykorzystujemy filtry oraz między innymi systemy odwróconej osmozy. Każda partia wody jest uprzednio badana, a także po raz kolejny po wykonaniu zabiegu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ampularia z Malinówka. `
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń