Ormonida Terapie naturalne Urszula Dorota Zabrocka

Stosujemy naturalne metody leczenia

Medycyna naturalna
ul. Zamenhofa 9, 05-822 Milanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ormonida Terapie naturalne Urszula Dorota Zabrocka
ul. Zamenhofa 9, 05-822 Milanówek mazowieckie
NIP
8391859681
Telefon
Ormonida Terapie naturalne Urszula Dorota Zabrocka

Informacje

Opis działalności firmy Ormonida Terapie naturalne Urszula Dorota Zabrocka w Milanówek
Prowadzimy gabinet Ormonida, w którym zajmujemy się terapią naturalną. Właścicielką działalności jest Urszula Dorota Zabrocka, siedziba gabinetu znajduje się w Milanówku, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości bólowych przy wykorzystaniu naturalnych metod leczenia. Stosujemy medycynę naturalną, skupiamy się na leczeniu ciała, jak i duszy chorego. Wśród oferowanych przez nas zabiegów znajdą Państwo takie jak:
- naturalne zabiegi regenerujące,
- masaż relaksacyjny,
- masaż energetyczny,
- masaż leczniczy.

Zajmujemy się refleksologią, która ma na celu uciskanie na ciele określonych punktów odpowiadających częściom ciała i narządom. Refleksologia poprawia pracę układu krążenia, pozwala na łagodzenie dolegliwości menstruacyjnych, objawy bólów głowy, alergii, chorób dermatologicznych czy schorzeń gruczołu krokowego. Może być też stosowana do leczenia bezsenności, nerwicy, powracającej migreny czy przewlekłego zmęczenia. W naszym gabinecie oferujemy refleksologię głowy, twarzy oraz stóp.

Stosujemy samouzdrawianie, które polega na wykorzystaniu zdolności organizmu do samoregeneracji oraz obrony przed chorobami i urazami.

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.
Zasięg działania
Firma Ormonida Terapie naturalne Urszula Dorota Zabrocka z lokalizacji: Milanówek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń