"Koval" Metaloplastyka z Elementami Kowalstwa Kazimierz Burno

ul. Borsucza 57, 05-807 Podkowa Leśna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 154 958
Adres korespondencyjny
ul. Borsucza 57, 05-807 Podkowa Leśna mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Kazimierz Burno "Koval" Pracownia metaloplastyki i kowalstwa artystycznego ma swoją siedzibę w Podkowie Leśnej, na obszarze województwa mazowieckiego. Posiadamy Filię: 58-309 Wałbrzych, Topolowa 17, baza Centrostalu, woj. dolnośląskie
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty znajdą Państwo między innymi:

Bramy kute,
Kratki do kominków,
Ogrodzenia metalowe,
Elementy kute
Ozdoby z metalu.

Tworzymy również balustrady wewnętrzne, kratki metalowe, ogrodzenia ze stali nierdzewnej oraz poręcze metalowe. Wyrabiamy elementy metalowe do kominków. Dodatkowym profilem naszej działalności jest świadczenie wysokiej klasy usług ślusarskich. Jako doświadczeni w branży możemy zagwarantować stuprocentową skuteczność w tym aspekcie. Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonywanie rękodzieła artystycznego. Oferujemy różnego rodzaju ozdoby oraz inne drobiazgi, które tworzymy według naszego projektu, ale zawsze jesteśmy otwarci na pomysły i wskazówki od zaangażowanych klientów. Autorką większości wykonywanych prac jest Małgorzata Burno.

Nasza praca jest naszą największą pasją. Kowalstwo artystyczne jest dziedziną, w której aby rozwinąć skrzydła na dobre i poczuć prawdziwą sprawność tworzenia, potrzeba wiele lat ciężkiej pracy i nieustannego dokształcania się, co też czynimy. Zatrudnieni przez nas pracownicy to wysoce wykwalifikowany personel, który poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoki poziom umiejętności techniczny, są w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet zleceniem. Zapewniamy Państwu staranność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wykonywanych przez nas prac.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Naszą specjalnością jest wykonywanie wszelkie rodzaju elementów metalowych oraz rękodzieła artystycznego w dziedzinie metalu. Funkcjonujemy aktywnie w branży od ponad ośmiu lat. Przez cały ten czas wykonaliśmy setki zleceń dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Do każdego podejmowanego przez nas zlecenia podchodzimy w sposób ściśle indywidualny starając się jak najbardziej uchwycić wizję klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie, dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń