Overdrive-Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów

Naprawimy każdą skrzynię biegów

Skrzynie biegów
ul. Warszawska 7, 05-807 Podkowa Leśna mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Overdrive-Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów
ul. Warszawska 7, 05-807 Podkowa Leśna mazowieckie
NIP
8381222700
Telefon
Overdrive-Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów

Informacje

Opis działalności firmy Overdrive-Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów w Podkowa Leśna
Prowadzimy firmę Overdrive Service od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Podkowie Leśnej, w województwie mazowieckim. Świadczymy wiele usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Właścicielem jest Andrzej Wawrzkiewicz. Naprawiamy tylko automatyczne skrzynie biegów.
Produkty i usługi
Skrzynia biegów to niezwykle ważny element każdego samochodu. Priorytetem jest to, żeby stale kontrolować ich stan techniczny, a w razie usterki natychmiastowo przekazać ją do naprawy. Zajmujemy się kompleksowym serwisem automatycznych skrzyń biegów, lecz to jednak zaledwie niewielka część naszej bogatej oferty.

W zakres świadczonych usług wchodzi również:

- dynamiczna wymiana oleju,
- diagnostyka komputerowa,


W warsztacie nie tylko serwisujemy, ale również montujemy skrzynie biegów. Nasza oferta uwzględnia także odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z branży samochodowej. Mają oni szeroką wiedzę, dlatego w krótkim czasie potrafią pozbyć się każdej usterki.

Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i maszyn wysokiej jakości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Overdrive Service.
Zasięg działania
Firma Overdrive-Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów z lokalizacji: Podkowa Leśna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
O
Ola
Bardzo podoba mi się to jak zajmują się samochodami. Wiedzą, że to własność klienta i o nie dbają.
M
Marcin
Naprawiają skrzynie biegów bez najmniejszego problemu. Fajnie, że się tym zajmują. Według mnie nie można mieć zastrzeżeń.
J
Jola
Mam do tych mechaników duże zaufanie. Widać, że skrzynie biegów nie mają przed nimi tajemnic. Także te automatyczne. Są super!