Kdm Dariusz Mazur

Sprzedaż i wynajem specjalistycznych maszyn i urządzeń z zakresu geoinżynierii

Sprzedaż maszyn budowlanych
ul. Warszawska 50, 96-321 Stara Bukówka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 499 46 80
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 50, 96-321 Stara Bukówka mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy KDM znajduje się w Starej Bukówce, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo należące do Dariusza Mazura zajmuje się handlem i usługami związanymi z pracami geofizycznymi. Firma sprzedaje urządzenia renomowanych marek. Działa na rynku od 1998 roku.
Produkty i usługi
KDM to lider wśród firm oferujących urządzenia wiertnicze. Posiada nowoczesne, wytrzymałe i funkcjonalne maszyny służące do prac geofizycznych, hydrotechnicznych i głębokiego fundamentowania.
Od lat posiada także własna bazę sprzętową, która daje użytkownikom możliwość przetestowania i sprawdzenia sprzętu w terenie przed zakupem poprzez skorzystanie z możliwości wynajmu.
Działalność DKM obejmuje:
-sprzedaż nowych maszyn i urządzeń
-sprzedaż sprzętu używanego
-wynajem sprzętu
-usługi serwisowe
Serwis obejmuje przeglądy i naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Naprawiane są m. in. silniki, a w sprzedaży znajdują się takie maszyny jak wibromłoty różnego typu, urządzenia do drenażu pionowego oraz wciskarki hydrauliczne, Dostępne są też palownice i wiertnice wraz z osprzętem, młoty hydrauliczne i wiertnice wielozadaniowe. Klienci kupują też pompy wysokociśnieniowe, pompy pogłębiające, mieszalniki do zaczynów cementowych oraz:
-żurawie samochodowe
-podnośniki koszowe samochodowe
-platformy samo-podnoszące

W ofercie można też wyróżnić takie materiały budowlane jak pale, kolumny żwirowe, dreny pionowe i obudowy berlińskie. Sprzedawane pale wykonane są z drewna, betonu, metalu i rur. Ponadto oferowane są ścianki larsenowskie, rozparcia i grodzie. Można też zlecić wbijanie ścianek i pali.

Wymienione informacje o firmie KDM to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty handlowej i usług można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Certyfikaty
Firma uzyskała w 2014 roku certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń