Izolacje natryskowe Adam Świątkowski

Ocieplanie pianką PUR

Instalacje termoizolacyjne
Rynek 37D, 26-903 Głowaczów mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
531388102
Izolacje natryskowe Adam Świątkowski

Informacje

Opis działalności
Czas na nowoczesne, trwałe i skuteczne ocieplenie Twojego domu lub budynku gospodarczego. Postaw na jakość pianki PUR.
Produkty i usługi
Zajmujemy się izolacją budynków z wykorzystaniem pianki poliuretanowej PUR. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń, Klienci docenili wysoki poziom naszych usług.

Oferta zawiera:
- ocieplanie fundamentów pianką poliuretanową,
- ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową,
- ocieplanie podłóg pianką poliuretanową,
- ocieplanie ścian pianką poliuretanową.

Tego typu izolację wykonujemy nie tylko w domach, ale też w budynkach gospodarczych i przemysłowych. Ocieplanie maszynowe pozwala na równomierne i precyzyjne rozprowadzenie pianki na danej powierzchni. Dzięki temu jest ona bardzo szczelna (nie zagnieżdżą się w niej np. kuny). Pianka PUR od wełny ma lepsze właściwości termiczne, można nałożyć cieńszą warstwę. Jest lekka, spaja całą konstrukcje.

Izolacja natryskowa przepuszcza parę wodną ( oddycha w przeciwieństwie do styropianu). Można ją aplikować na blachę, folię pod blachą, deski i krokwie.

Czas realizacji zlecenia może potrwać nawet tylko jeden dzień. Nasza wykwalifikowana i doświadczona ekipa pracowników wszystkim się zajmie.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Biała Podlaska, białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, Kielce, konecki, kozienicki, kraśnicki, lubartowski, lubelski, Lublin, łęczyński, łosicki, łukowski, miński, opatowski, opoczyński, opolski, ostrowiecki, ostrowski, otwocki, parczewski, piaseczyński, przysuski, puławski, Radom, radomski, radzyński, rawski, sandomierski, Siedlce, siedlecki, skarżyski, Skierniewice, skierniewicki, stalowowolski, starachowicki, szydłowiecki, świdnicki, Tarnobrzeg, tomaszowski, Warszawa, warszawski zachodni, zwoleński, żyrardowski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Edek
Nie powiem złego słowa na temat ich działalności. Ekipa jest profesjonalna, dokładnie rozprowadzili piankę na moim poddaszu.
M
Milena
Cieszę się, że zdecydowałam się na ocieplanie ścian pianką PUR. Jest ona bardzo szczelna, doskonale izoluje budynek. Warto w takie ocieplenie zainwestować!
M
Mariusz
Oni znają się na izolacjach natryskowych. Korzystałem z ich usług już 3 razy i za każdym razem swoją pracę wykonywali porządnie i dość szybko!
K
Kajetan
Ocieplanie pianką poliuretanową jest świetnym i skutecznym sposobem! Pianka jest lekka, dociera nawet w najbardziej skryte zakamarki. Polecam powierzyć to zadanie tej firmie!