Firma handlowo-usługowa Iwona Giza

Stacja LPG i automyjnia samochodowa.

Stacje paliw
ul. Pułaskiego 27, 26-902 Grabów nad Pilicą mazowieckie
Poniedziałek 5:00 - 22:00
Wtorek 5:00 - 22:00
Środa 5:00 - 22:00
Czwartek 5:00 - 22:00
Piątek 5:00 - 22:00
Sobota 5:00 - 22:00
Niedziela 7:00 - 22:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma handlowo-usługowa Iwona Giza
ul. Pułaskiego 27, 26-902 Grabów nad Pilicą mazowieckie
NIP
8121415773
Telefon
Firma handlowo-usługowa Iwona Giza

Informacje

Opis działalności firmy Firma handlowo-usługowa Iwona Giza w Grabów nad Pilicą
Prowadzimy firmę handlowo-usługową, której właścicielką jest Iwona Giza. Nasza siedziba znajduje się w Grabowie nad Pilicą, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas stacja LPG powstała z myślą o kierowcach, którzy chcą zatankować swoje pojazdy po korzystnych cenach. Poza sprzedażą autogazu posiadamy w swojej ofercie również artykuły spożywcze, napoje alkoholowe, a także produkty przemysłowe. Możemy zaproponować Państwu przekąski na dalszą podróż!

Na terenie stacji zlokalizowana jest również samoobsługowa myjnia samochodowa. Dzięki niej będziecie mogli Państwo dokładnie umyć swój pojazd, by odpowiednio prezentował się na drodze. Sama myjnia jest prosta w obsłudze oraz wyposażona we wszystkie konieczne sprzęty i środki czystości.

W ramach działalności możemy zaproponować również usługi utrzymania czystości na zewnątrz budynków. Obejmuje to przede wszystkim odśnieżanie parkingów, a także usługi zamiatarką mechaniczną. Zapewniamy sprawne i dokładne zrealizowanie powierzonych zadań w zakresie sprzątania.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług firmy Iwony Gizy w Grabowie nad Pilicą!

Zasięg działania
Firma Firma handlowo-usługowa Iwona Giza z lokalizacji: Grabów nad Pilicą świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, garwoliński, grójecki, kozienicki, puławski, Radom, radomski, rycki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń