MK Usługi ogrodnicze Mariusz Koćmik

Zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych

Ogrodnictwo
26-910 Grzybów 27A mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MK Usługi ogrodnicze Mariusz Koćmik
26-910 Grzybów 27A mazowieckie
NIP
8121907594
Telefon
MK Usługi ogrodnicze Mariusz Koćmik

Informacje

Opis działalności firmy MK Usługi ogrodnicze Mariusz Koćmik w Grzybów
MK Usługi Ogrodnicze prowadzimy w Grzybowie, w województwie mazowieckim. Zakładamy i poddajemy pielęgnacji tereny zielone.
Produkty i usługi
Przydomowe ogrody, zielone zakątki na terenie firm, a może parki? W każdym przypadku z pomysłem założenia najlepiej zgłosić się do nas! W MK Usługi Ogrodnicze zajmujemy się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów i większych terenów zielonych. Pracujemy dokładnie i terminowo. Używamy specjalistycznych narzędzi i dobieramy rośliny oraz architekturę ogrodową po konsultacji z zamawiającym usługi.

Zajmujemy się m.in. wyrównywaniem ziemi, kopaniem oczek wodnych oraz usypywaniem ogródków skalnych. Przywozimy też ziemię, w której sadzimy jednoroczne, dwuletnie i wieloletnie rośliny. Nasadzenia obejmują drzewa i krzewy liściaste, iglaki oraz byliny i kwiaty. Zakładamy też trawniki z trawy sianej i z rolki. Zapewniamy również:
-odchwaszczanie,
-nawożenie roślin,
-podlewanie roślin.

Montujemy systemy nawadniające oraz zajmujemy się budową ścieżek i różnych elementów ogrodowej architektury. Ponadto poddajemy zieleń pielęgnacji. Przycinamy i wycinamy drzewa i krzewy, kosimy trawniki oraz usuwamy odpady zielone.

Dodatkowych informacji o MK Usługi Ogrodnicze udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma MK Usługi ogrodnicze Mariusz Koćmik z lokalizacji: Grzybów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, kozienicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń