Indeco Darpol

Ekskluzywne meble na wymiar do wszystkich pomieszczeń

Meble na zamówienie
ul. Bohaterów Studzianek 12, 26-900 Kozienice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Indeco Darpol

Informacje

Opis działalności
Firma Indeco-Darpol zajmuje się produkcją mebli pod wymiar już od 1995 roku. Jej właścicielem jest Dariusz Starościc, a siedziba znajduje się w Kozienicach, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Nasza firma już od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli na wymiar.

Swoim klientom proponujemy wykonanie:
- mebli kuchennych
- mebli pokojowych do pokojów dziennych, sypialni, czy pokoi dziecięcych
- mebli biurowych
- mebli łazienkowych
- mebli sklepowych
- wyposażenia prywatnych bibliotek

Realizację każdego projektu poprzedzamy przeprowadzeniem dokładnego wymiarowania pomieszczenia i przygotowania wstępnego projektu zabudowy, który następnie wraz z klientem rozwijamy i dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze staramy się przedstawiać kilka wariantów projektu przeznaczonego do realizacji. Posiadając tak bogate doświadczenie chętnie doradzamy i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ergonomii zabudowy meblowej.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym oraz kompetentną kadrą pracowniczą, która potrafi realizować nawet nietypowe i skomplikowane projekty.

Korzystamy jedynie z materiałów i akcesoriów pochodzących od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Ponadto w Indeco-Darpol wykonujemy:
- szafy wnękowe
- szafy przesuwne
- szafy pod zabudowę
- zabudowy garderoby

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań systemów przesuwnych i zabudowy wnękowej firmy Indeco, która gwarantuje najwyższa jakość swoich wyrobów.

Dodatkowo w Darpol zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz według najnowszych trendów oraz standardów światowego designu.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Kozienicach oraz do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy autoryzowanym dealerem systemów Indeco.

Współpracujemy także z wieloma firmami znanymi w całej Europie, które charakteryzują się niezawodnymi i wysokojakościowymi produktami wspomagającymi codzienne funkcjonowanie: blum, kronopol, NIEMANN, KERNAU, FRANKE, +KRONO, GAMET, nomet, REJS, JUAN, BRW, E EGGER, peka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, lipski, lubelski, Lublin, opolski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, przysuski, puławski, Radom, radomski, rycki, skarżyski, starachowicki, szydłowiecki, świdnicki, Warszawa, warszawski zachodni, zwoleński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń