Indeco Darpol Meble na Zamówienie, Meble na Wymiar, Meble Kuchenne, Meble Łazienkow, Meble Sklepowe, Szafy pod Zabudowę

Meble na wymiar

Meble na zamówienie
ul. Bohaterów Studzianek 12, 26-900 Kozienice mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Indeco Darpol Meble na Zamówienie, Meble na Wymiar, Meble Kuchenne, Meble Łazienkow, Meble Sklepowe, Szafy pod Zabudowę
ul. Bohaterów Studzianek 12, 26-900 Kozienice mazowieckie
Telefon
Indeco Darpol Meble na Zamówienie, Meble na Wymiar, Meble Kuchenne, Meble Łazienkow, Meble Sklepowe, Szafy pod Zabudowę

Informacje

Opis działalności firmy Indeco Darpol Meble na Zamówienie, Meble na Wymiar, Meble Kuchenne, Meble Łazienkow, Meble Sklepowe, Szafy pod Zabudowę w Kozienice
Firma Indeco-Darpol zajmuje się produkcją mebli pod wymiar już od 1995 roku. Jej właścicielem jest Dariusz Starościc, a siedziba znajduje się w Kozienicach, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Nasza firma już od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli na wymiar.

Swoim klientom proponujemy wykonanie:

- mebli kuchennych
- mebli pokojowych do pokojów dziennych, sypialni, czy pokoi dziecięcych
- mebli biurowych
- mebli łazienkowych
- mebli sklepowych
- wyposażenia prywatnych bibliotek

Realizację każdego projektu poprzedzamy przeprowadzeniem dokładnego wymiarowania pomieszczenia i przygotowania wstępnego projektu zabudowy, który następnie wraz z klientem rozwijamy i dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze staramy się przedstawiać kilka wariantów projektu przeznaczonego do realizacji. Posiadając tak bogate doświadczenie chętnie doradzamy i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ergonomii zabudowy meblowej.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym oraz kompetentną kadrą pracowniczą, która potrafi realizować nawet nietypowe i skomplikowane projekty.

Korzystamy jedynie z materiałów i akcesoriów pochodzących od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Ponadto w Indeco-Darpol wykonujemy:

- szafy wnękowe
- szafy przesuwne
- szafy pod zabudowę
- zabudowy garderoby

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań systemów przesuwnych i zabudowy wnękowej firmy Indeco, która gwarantuje najwyższa jakość swoich wyrobów.

Dodatkowo w Darpol zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz według najnowszych trendów oraz standardów światowego designu.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Kozienicach oraz do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy autoryzowanym dealerem systemów Indeco.

Współpracujemy także z wieloma firmami znanymi w całej Europie, które charakteryzują się niezawodnymi i wysokojakościowymi produktami wspomagającymi codzienne funkcjonowanie: blum, kronopol, NIEMANN, KERNAU, FRANKE, +KRONO, GAMET, nomet, REJS, JUAN, BRW, E EGGER, peka.
Zasięg działania
Firma Indeco Darpol Meble na Zamówienie, Meble na Wymiar, Meble Kuchenne, Meble Łazienkow, Meble Sklepowe, Szafy pod Zabudowę z lokalizacji: Kozienice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Przemek
Przed przystąpieniem do realizacji projektu, pracownicy wykonali dokładne pomiary pomieszczeń w moim domu. Przygotowali kilka wariantów projektu, dzięki czemu mogłem swobodnie wybrać ten, który mi odpowiadał.
D
Dybuk
Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem mebli, które wykonała dla mnie firma Indeco Darpol. Charakteryzują się wysoką precyzją wykończenia i dbałością o detale. Serdecznie polecam.
K
Kazik
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Meble biurowe, które dla mnie wykonali, w stu procentach sprostały moim oczekiwaniom.
A
Arkadiusz
Indeco Darpol wykonywało na zamówienie meble do naszej apteki. Uwzględnili wszystkie nasze prośby. Zrobili naprawdę piękne meble. Polecam.