Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu

Kryta pływalnia

Ośrodki i kluby sportowo-rekreacyjne
ul. Legionów 4, 26-900 Kozienice mazowieckie
poniedziałek 06:00 - 22:00
wtorek 06:00 - 22:00
środa 06:00 - 22:00
czwartek 06:00 - 22:00
piątek 06:00 - 22:00
sobota 06:00 - 22:00
niedziela 06:00 - 22:00
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
(48) 611 72 00
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu
486117200
kcris@kcris.pl
http://kcris.pl
Wydział Sportu
486117250
slawomir.wach@kcris.pl
http://kcris.pl
Wydział Rekreacji i Turystyki
leszek.wojtyna@kcris.pl
Adres korespondencyjny
ul. Legionów 4, 26-900 Kozienice mazowieckie

Informacje

O nas
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu jest jednostką organizacyjną Gminy Kozienice działającą w formie jednostki budżetowej, której podstawowym celem działania jest realizacja zadań w zakresie kultury fizycznej, rekreacji i turystyki, w tym utrzymanie terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych. Jako jednostka budżetowa Centrum rozpoczęło działalność od 01 stycznia 2011. W latach 2004 – 2010 funkcjonowało jako zakład budżetowy p.n. Kozienickie Centrum Kultury Rekreacji i Sportu im. Bogusława Klimczuka.

Centrum administruje takimi obiektami jak: stadion lekkoatletyczny i piłkarski, hala sportowa, kryta pływalnia, lodowisko, boiska do piłki plażowej, ośrodek rekreacji położony nad jeziorem kozienickim z pensjonatem, zespołem domków, kortami tenisowymi, amfiteatrem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Opis działalności
Centrum administruje takimi obiektami jak: stadion lekkoatletyczny i piłkarski, hala sportowa, kryta pływalnia, lodowisko, boiska do piłki plażowej, ośrodek rekreacji położony nad jeziorem kozienickim z pensjonatem, zespołem domków, kortami tenisowymi, amfiteatrem.
Produkty i usługi
* Kryta Pływalnia "Delfin" jest jedynym tak kompleksowo wyposażonym obiektem na terenie byłego województwa radomskiego – obecnie obejmującego teren południowej części Mazowsza. Jest to nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny z basenem sportowym przystosowanym do organizacji zawodów krajowych i międzynarodowych, z basenami do nauki pływania oraz basenem rekreacyjnym wyposażonym w stacje masażu podwodnego na kręgosłup i nadwodnego na kark, jacuzzi oraz całoroczną zjeżdżalnią o długości 104 m. Cały obiekt jest dostosowany do swobodnego ruchu osób niepełnosprawnych. Nad bezpieczeństwem pływających czuwają doświadczeni ratownicy wodni. Obiekt jest wyposażony w system monitoringu, wsparty profesjonalną agencją ochrony.

Poza częścią basenową na krytej pływalni "Delfin" znajduje się również strefa usługowa tj. dział żywienia, odnowa biologiczna, klub fitness oraz sklep sportowy.

* Hala sportowa wchodzi w skład kompleksu sportowego zlokalizowanego w centrum miasta. Pełnowymiarowa hala sportowa była gospodarzem licznych rozgrywek siatkarskich m.in. Pucharu Europy w piłce siatkowej kobiet WOMEN’S SPRING CUP, zdobywając pochlebne opinie Europejskiej Federacji Piłki Siatkowej.

* Stadion sportowy jest nowoczesnym obiektem sportowym oddanym do użytku w 2005 roku jako trzytysięczny obiekt wybudowany ze środków samorządu gminy oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

Ośmiotorowa, syntetyczna bieżnia, rzutnia do rzutu dyskiem, młotem i pchnięcia kulą, dwa równoległe rozbiegi do skoków o tyczce, dwa równoległe rozbiegi do skoku w dal i trójskoku, dwa przeciwległe rozbiegi do rzutu oszczepem, dwa pola do skoku wzwyż oraz wpisane w płytę areny lekkoatletycznej boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni trawiastej to wszystko to, na co czekali przez wiele lat mieszkańcy Kozienic.

* Pensjonat / Ośrodek Rekreacji położony jest nad jeziorem Kozienickim w lesie sosnowym.

Znajdziecie u nas ciszę i spokój, a nawet zaprzyjaźnione wiewiórki.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
I
Iga
2019-05-07 08:27:42
Idealne miejsce na Relax :) Polecam Wszystkim !
M
K
Michał Kraków
2017-09-12 00:01:41
Super miejsce na wypoczynek. Polecam wszystkim.
P
Z
R
PAWEŁ Z RODZINĄ LUBLIN
2015-08-14 14:22:24
byłem, wypocząłem, pobawiłem się . TU JEST PIĘKNIE POLECEM