"Miro-Bud" Usługi Budowlane Mirosław Wołos

Miro-Bud – firma budowlana.

ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
517 803 443
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie

Informacje

O nas
Miro-Bud to profesjonalna firma budowlana oferująca kompleksowe remonty, budowę domów i wykończenia wnętrz. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kozienice, ale działalność rozszerzyliśmy na teren całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy i placówki publiczne.
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu jasne warunki współpracy i stuprocentowe zadowolenie z naszych usług budowlanych. Służymy fachową radą na każdym etapie współpracy.
Opis działalności
Miro-Bud to profesjonalna firma budowlana oferująca kompleksowe remonty, budowę domów i wykończenia wnętrz. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kozienice, ale działalność rozszerzyliśmy na teren całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Placówki publiczne. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu jasne warunki współpracy i stuprocentowe zadowolenie z naszych usług budowlanych. Służymy fachową radą na każdym etapie.
Produkty i usługi
Nasza firma Miro-Bud specjalizuje się w usługach remontowo-budowlanych, które świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. W naszej ofercie można znaleźć remonty oraz wykończenia wnętrz. Ponadto jesteśmy w stanie wybudować dom pod klucz. Podejmiemy się wykonania wykopów pod fundamenty, zbrojeń oraz betonowania i murowania. Oprócz tego możemy zaproponować deskowanie ścian i stropów.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz placówek publicznych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż konstrukcji dachowych. Nasza oferta obejmuje również montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zajmujemy się także montażu izolacji, zarówno przeciwwilgociowych, jak i termicznych fundamentów. Ponadto montujemy systemy wentylacyjne i kominkowe.


Kolejnym profilem naszej działalności sąusługi remontowe. Oferujemy:
• Kładzenie gładzi gipsowej,
• tapetowanie,
• montaż sufitów podwieszanych,
• układanie płytek ściennych,
• układanie płytek podłogowych,
• montaż ścianek działowych.
Zajmujemy się także kładzeniem tynków maszynowych, gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Oprócz tego wymieniamy drzwi i okien. Świadczymy także usługi glazurnicze. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż paneli i układanie wykładzin.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która służy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Ponadto podczas realizacji zleceń korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych pochodzących od renomowanych producentów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Miro-Bud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Puławy, Garwolin, Zwoleń, Otwock, Ryki, Radom, Białobrzegi, Kozienice, Grójec, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń