Usługi Remontowo-Budowlane Marek Wołos

Prace ziemne i usługi transportowe, budowa pod klucz i sprzedaż domów

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie
(12 opinii) napisz opinię
Usługi Remontowo-Budowlane Marek Wołos

Informacje

Opis działalności
Marek Wołos to właściciel firmy działającej w branży budowlanej. Jej siedziba znajduje się w Kozienicach, w województwie mazowieckim. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają roku 1999.
Produkty i usługi
Firma Wołos gwarantuje szybkie i dokładne realizowanie zleceń związanych z pracami ziemnymi. Prace wykonuje za pomocą ciężkiego sprzętu, takiego jak koparkoładowarki i wywrotki. Niezawodny sprzęt obsługiwany przez doświadczonych operatorów sprawdza się nawet w najtrudniejszych miejscach, dlatego firma wykonuje takie prace jak niwelacje i podnoszenie terenu oraz przygotowanie danego miejsca pod budowę. Ponadto koparki używane są do wykonywania wykopów fundamentowych, kopania pod stawy, kopania pod szamba, a także kopania pod instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i światłowody. Oferta firmy Wołos obejmuje również takie usługi jak:
-korytowanie pod chodniki,
-karczowanie pni,
-odśnieżanie,
-stabilizacja nasypów,
-rozbiórki,
-transport kruszyw.

Ciężarówkami przewożone są piach, żwir, kamienie i gruz.

Świadczymy także kompleksowe usługi budowlane takich jak kompleksowa budowa domów, remonty, wykończenia wnętrz. Pomagamy również Klientom w sprawach związanych z wszelkimi formalnościami dotyczącymi budowy wymarzonego domu. Doradzimy w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Więcej informacji dotyczących firmy Wołos i realizowanych usług można otrzymać pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
P
Paulina
Rzetelna firma, robili mi niwelację terenu na działce. Równe, porządne wykonanie. Z taką firmą to aż przyjemnie współpracować.
Z
Zbyszek
Zdecydowałem się na ich usługi budowlane i nie żałuję. Budowa domu zakończona w terminie, całość profesjonalnie wykonana i wykończona. Świetni fachowcy.
X
XXX
Zdecydowanie nie polecam jeśli chodzi o terminowość...termin prac przekładany z tygodnia na tydzień
K
Katarzyna
Wykopy pod instalacje wykonane, jak należy,na odpowiednią głębokość i szerokość. Nic nie trzeba było specjalnie tłumaczyć, widać, że panowie mają doświadczenie. Polecam.
K
Knerassowski
Rzetelnie wykonane wykopy pod fundamenty. Firma ma odpowiedni sprzęt, a pracownicy znają robotę. Jednym słowem pełen profesjonalizm.
K
Krzysztof
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykop ma odpowiednią głębokość. Polecam ich usługi.
K
Konrad
Wykonują wykopy pod fundamenty. Buduję dom, dlatego cieszę się, że dzięki ich pracy inna ekipa może już betonować fundamenty.
I
Irek
Polecam ich usługi koparką i wywrotką. Zleciłem im załadunek i wywóz gruzu i jeszcze tego samego dnia nie było śladu po pozostałościach budynku.
M
Mirek
Fachowcy. Dzięki ich zaangażowaniu udało mi się terminowo rozpocząć budowę.
M
Mateusz
Wynajem koparki nie był drogi, a wykonane w kilka godzin zagłębienie idealnie nada się na staw.
C
cezary
ok!!!!!!
F
Franciszek
Polecił mi ich usługi znajomy i muszę mu podziękować, bo naprawdę znają się na swoim fachu. Wykopy pod instalację wodno-kanalizacyjną wykonali szybko i ma odpowiednią głębokość.

Słowa kluczowe