Zibi. Wołosz Z.

Najlepsza hurtownia artykułów biurowych

Artykuły biurowe
ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(48) 382 04 00
Skontaktuj się z nami
483820400
biuro@zibisklep.pl
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 75, 26-900 Kozienice mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zibi to firma, której właścicielem jest Zbigniew Wołos. Nasza siedziba znajduje się w mazowieckich Kozienicach. Od 2002 roku zaopatrujemy firmy i instytucje w artykuły biurowe i szkolne.
Produkty i usługi
Prowadzicie Państwo firmę i potrzebne są niedrogie, lecz dobre artykuły papiernicze? Zależy Państwu na tym, aby wszystkie niezbędne materiały kupić w jednym miejscu? Jeśli tak, Jesteście w dobrym miejscu. Firma Zibi to sklep, który zapewnia dostęp do najlepszych artykułów do biura.

Zapraszamy wszystkich do naszej samoobsługowej hali sprzedaży z dużym darmowym parkingiem, gdzie na powierzchni 200 metrów kwadratowych oferujemy ponad 6.000 produktów do biura i szkoły. Nasi uśmiechnięci i profesjonalni doradcy klienta czekają na Państwa. Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie lub mailowo.

Oferujemy:

- artykuły biurowe,
- artykuły papiernicze,
- akcesoria do korespondencji,
- artykuły piśmiennicze,
- tusze i tonery dodrukarek,
- sprzęt biurowy,
- materiały biurowe do archiwizacji dokumentów i ich organizacji,
- artykuły szkolne,
- tablice i flipcharty,
- akcesoria komputerowe.

Zaopatrzymy Państwa również w artykuły spożywcze, w tym kawę, herbatę, słodycze, wodę, soki i ciastka. Zapewniamy także dostęp d najlepszej chemii gospodarczej, która znajduje zastosowanie w profesjonalnym utrzymaniu czystości.

Sprzedajemy to nie tylko materiały papiernicze czy artykuły szkolne, ale także wszystko, czego potrzebuje na bieżąco Państwa firma. Kupując w naszej firmie możecie Państwo w jednym miejscu kupić wszystko, czego potrzebuje Wasze biuro do niezawodnego działania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedażowej firmy Zibi z Kozienic.
Marki i specjalizacje
Pośród dziesiątków akcesoriów do drukarek, gatunków papierów, zakreślaczy, długopisów czy bindownic czasem trudno się odnaleźć. Nie macie Państwo pewności, który spośród produktów z naszego asortymentu najlepiej sprawdzi się w firmie? Potrzebujecie Państwo pomocy przy doborze właściwych akcesoriów? Od tego jesteśmy! Materiały biurowe i artykuły szkolne to nasza specjalność. Dlatego pomożemy skompletować produkty, których naprawdę Państwo potrzebują. Szybko, fachowo i z uśmiechem na ustach.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń