Sandblast Mateusz Augustyniak

Frezowanie i obróbka strumieniowo-ścierna metalowych elementów

Obróbka metali
26-910 Nowa Żelazna 2A mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 915 990
Adres korespondencyjny
26-910 Nowa Żelazna 2A mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Sandblast znajduje się w Nowej Żelaznej, w powiecie kozienickim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo powstało w 2015 roku i zajmuje się obróbką metali i innych materiałów. Jego właścicielem jest Mateusz Augustyniak.
Produkty i usługi
Obróbka metalu prowadzona w zakładzie Sandblast to starannie zaplanowany proces, który na każdym etapie jest nadzorowany, by w ręce klientów trafiały wyłącznie produkty najwyższej jakości. Obróbka prowadzona jest przede wszystkim z użyciem nowoczesnych frezarek z możliwością pionowej pracy. Sterowanie numeryczne gwarantuje, że produkowane elementy są idealnie powtarzalne. Na frezarkach Haas VF-3 oraz Haas VF-2 są poddawane obróbce:
-elementy ze stali nierdzewnej
-elementy ze stali narzędziowej
-elementy ze stali konstrukcyjnej
-elementy aluminiowe
-tworzywa sztuczne
-materiały specjalne

Frezowane są też części miedziane i mosiężne.

Sandblast oferuje również usługi projektowania 3 D CAD/CAM, przydatne m. in. przy projektowaniu form dla narzędziowni.

Firma zajmuje się też drugim typem obróbki, a mianowicie obróbką strumieniowo-ścierną. Polega ona na wyrzucaniupod dużym ciśnieniem drobinek piasku albo kuleczek szklanych i oczyszczaniu dzięki temu powierzchni. Doskonale nadaje się do usuwania rdzy i starych powłok malarskich. Usługi tego typu świadczone są w zakładzie oraz w każdym innym miejscu wybranym przez klienta. Usługi mobilne to duża wygoda dla klientów przedsiębiorstwa.

Dodatkowo wykonujemy toczenie stali, toczenie precyzyjne itp.

Więcej informacji dotyczących przygotowanej przez Sandblast oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. M. in. można się na niej dowiedzieć więcej o firmowych frezarkach. Warto też zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cad,
cam,