Doseb Sebastian Cyżman

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług budowlanych i ogrodniczych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Leśna 40, 05-119 Łajski mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Leśna 40, 05-119 Łajski mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Doseb znajduje się w miejscowości Łajski, w powiecie legionowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od 2018 roku. Zajmujemy się budownictwem. Właścicielem jest Sebastian Cyżman.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Podejmujemy się gruntowania ścian, kładzenia terakoty, gresu i kamienia naturalnego, a także wykonywania drobnych reperacji ścian i sufitów. Zajmujemy się również montażem ścianek działowych, zabudową rur i kabli, a także kładzeniem gładzi gipsowych.

Oprócz prac budowlanych oferujemy prace wykończeniowe. W tym zakresie proponujemy tapetowanie i malowanie ścian, montowanie podwieszanych sufitów, a także kafelkowanie ścian i podłóg w łazienkach.

Drugim profilemnaszej działalności jest ogrodnictwo. Oferujemy pielęgnowanie ogrodów, koszenie trawników, a także przygotowywanie projektów ogrodów. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy w stanie sporządzić każdy rodzaj projektu ogrodu. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Podczas przeprowadzanych prac korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Dla klientów przygotowujemy projekty i kosztorys prac. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Legionowo, Grójec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń