Ko-Mat Mateusz Kozłowski

Klimatyzacja i wentylacja dopasowana do Twoich potrzeb

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Żeligowskiego 8, 05-123 Chotomów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 035 153
Adres korespondencyjny
ul. Żeligowskiego 8, 05-123 Chotomów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Mateusz Kozłowski jest właścicielem firmy Ko-Mat, która znajduje się w Chotomowie, w województwie mazowieckim. W branży działamy od 1997 roku. Do naszych głównych usług należy sprzedaż i montaż klimatyzatorów, wentylatorów i urządzeń chłodniczych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie firmy KO-MAT przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług z zakresu klimatyzacji, wentylacji i systemów chłodniczych. Możemy Państwu zaoferować pełen zakres usług od doradztwa i sprzedaży nowoczesnych urządzeń, po montaż i serwis. Doskonale znamy się na urządzeniach chłodzących. Nasza kadra regularnie bierze udział w szkoleniach technicznych. Współpracujemy z firmami takimi jak Lennox, czy Fujitsu.

Aby Klimatyzacja działała prawidłowo należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Jak duże jest pomieszczenie, ile osób będzie w nim przebywało i czy wyposażone jest w znaczną ilość urządzeń elektronicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować moc urządzenia do naszych potrzeb. Chętnie pomoże Państwu wybrać sprzęt, którego parametry pozwolą na cichą i bezawaryjną pracę.

W naszej ofercie znajdują się:
- klimatyzatory naścienne,
- klimatyzatory podsufitowe,
- klimatyzatory kasetowe,
- klimatyzatory kanałowe,
- agregaty,
- skraplacze,
- chłodnice,
- urządzenia typu monoblock,
- centralne chłodnicze-chillery.

W biurach, zakładach, czy sklepach ważny jest montaż wentylacji, która pozwoli na stałą cyrkulację świeżego powietrza. Oferujemy Państwu montaż i sprzedaż odpowiednich systemów wentylacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą KO-MAT z Chotomowa oraz na naszą stronę internetową. Zawsze terminowo wywiązujemy się z naszych zleceń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń