Zdrowie-Legionowo. NZOZ. Przychodnia rodzinna

Centrum Medyczne w Legionowie - najlepsza przychodnia dla Twojej rodziny.

Praktyka lekarska
ul. gen. J. Sowińskiego 15a, 05-120 Legionowo mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Poradnia dorosłych
227673697
Poradnia dzieci
227673694
Zdrowie-Legionowo. NZOZ. Przychodnia rodzinna

Informacje

Opis działalności
Centrum Medyczne Zdrowie - Legionowo.Nasza placówka prowadzi działalność przede wszystkim w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej już ponad 15 lat. Świadczymy również prywatne, profesjonalne usługi specjalistyczne oraz ambulatoryjne. Zapraszamy! * Badania ogólne dla dorosłych i dzieci - Pełny Zakres POZ w ramach NFZ * Specjaliści - ginekolodzy, alergolog, neurolog, ortopeda, dietetyk, radiolodzy * Laboratorium - badania laboratoryjne (pełny zakres) * Szczepienia ochronne dla dzieci i dorosłych (pełny zakres) * USG - pełny zakres
Produkty i usługi
W Przychodni Zdrowie - Legionowo działamy jako Centrum Medyczne już od ponad półtorej dekady. Do dyspozycji naszych pacjentów jest u nas wielu specjalistów, a także lekarze POZ. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem, a także wykonujemy usługi laboratoryjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych pacjentów spokojną, profesjonalną atmosferę - jest to niezbędne we właściwym procesie leczenia. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że dla wielu osób wizyta u lekarza wiąże się ze stresem i robimy wszystko w naszej mocy, aby uczynić wizytę jak najprzyjemniejszą.

Przyjmujemy zarówno prywatnie, jak i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Oprócz lekarzy rodzinnych przyjmują u nas tacy specjaliści jak między innymi:

- pediatrzy,
- interniści,
- ginekolodzy,
- radiolodzy,
- kardiolodzy,
- nefrolodzy,
- neurolodzy,
- alergolodzy,
- diabetolodzy,
- urolodzy.

Prowadzimy również prężnie rozwijającą się szkołę rodzenia, w której uczymy przyszłe mamy i ich partnerów czego spodziewać się można w nadchodzących miesiącach.

Wykonujemy różnego rodzaju badania diagnostyczne, takie jak USG, czy też EKG. W ramach naszego centrum medycyny podróży wykonujemy szczepienia zabezpieczające przed różnego rodzaju tropikalnymi chorobami.

Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej po więcej szczegółów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, łobeski, makowski, nowodworski, pułtuski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń