Audyt i Doradztwo Konrad Romanowski Biegły Rewident

Badanie sprawozdań finansowych

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Handlowa 6, 05-120 Legionowo mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Audyt i Doradztwo Konrad Romanowski Biegły Rewident

Informacje

Opis działalności
Audyt i Doradztwo to firma Konrada Romanowskiego, z siedzibą w Legionowie, w woj. mazowieckim. Właściciel jest biegłym rewidentem i biegłym sądowym, a firmę założył w 2006 roku.
Produkty i usługi
Biegły Rewident Konrad Romanowski przede wszystkim zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych firm i produkcji filmowych. Specjalista zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i działanie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 maja 2009 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym.

W ramach prowadzonej działalności biegły rewident zajmuje się takimi czynnościami jak:
-badanie sprawozdań rocznych jednostkowych
-badanie sprawozdań rocznych skonsolidowanych
-przeglądy skonsolidowanych sprawozdań

Oferta firmy obejmuje także prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwo w zakresie podatków i księgowości.

Ważnym punktem w ofercie biura jest też wycena znaków towarowych, firm, akcji i spółek oraz badanie planów połączenia, przekształcenia i podziału spółek.

Na ofertę firmy Konrada Romanowskiego składają się też inne usługi, np. pomoc przy zakładaniu firm, doradztwo biznesowe i pozyskiwanie funduszy europejskich.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub po napisaniu maila. Dużo informacji znajduje się też na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karol
Bardzo sobie cenię ich podejście do kwestii rachunkowości i doradztwa. Mają ogromną wiedzę i ciekawe pomysły, o czym, jako właściciel firmy sam się przekonałem.
D
Dariusz
Audytorzy z zacięciem, wiedzą i doświadczeniem. Rzetelni w tym co robią. Po prostu sto procent profesjonalizmu.
K
Krzysiek
Audyt bardzo konkretny, dokładny, taki, jak oczekiwałem. Mogłem też liczyć na doradztwo, co pozwoliło mi poprawić funkcjonowanie finansów w firmie. Dziękuję i polecam.