R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

Montaż i serwis klimatyzacji, wentylacji, systemów chłodniczych i pomp ciepła

Klimatyzacja
ul. Leśna 5, 05-120 Legionowo mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

Informacje

Opis działalności
Firma Chłód-Klim z siedzibą w Legionowie, w województwie mazowieckim zajmuje się usługami związanymi z systemami zapewniającymi komfort termiczny. Przedsiębiorstwo działa od 2008 roku.
Produkty i usługi
Terminowo, dokładnie i przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Tak działa firma Chłód-Klim zajmująca się projektowaniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych. Prace prowadzone są przez doświadczonych pracowników firmy z użyciem najlepszych jakościowo podzespołów. Co więcej, firma nie ogranicza się tylkodo instalacji urządzeń, ale też je testuje, dokonuje rozruchów, a później regularnie konserwuje. Także w przypadki awarii można liczyć na Chłód-Klim, ponieważ jedną z usług firmy jest serwis urządzeń. Serwis i konserwacja to nie tylko wymiana uszkodzonych części, ale też czyszczenie i dezynfekcja instalacji.
Oferta przygotowana przez Chłód-Klim obejmuje wydajne i energooszczędne urządzenia, w tym:
-klimatyzatory naścienne,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kanałowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory Muli Split,
-wentylatory.

Dostępne wentylatory to rozwiązania kanałowe, zarówno okrągłe, jak i prostokątne, a także osiowe montowane na ścianach i oddymiające.
Ponadto firma sprzedaje i montuje urządzenia chłodnicze, takie jak agregaty skraplające i dostarcza pompy ciepła.

Więcej informacji o firmie Chłód-Klim znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie firmowych usług można nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Sprawnie wykonali klimatyzację w naszym biurze. W każdym gabinecie zainstalowali klimatyzatory ścienne i sprawdzili, czy działają. Urządzenia wykonane są przez znanych producentów, więc uważam, że będą długo bezawaryjnie nam służyły.
K
kris1967
Firmę Chłód-Klim mogę polecić każdemu, kto szuka niezawodnych i ekonomicznych w eksploatacji urządzeń do zachowania komfortu termicznego. Ja zamówiłem u nich klimatyzatory do domu, a firma wykonała odpowiedni projekt, przywiozła urządzenia i je zamontowała. Sprawdzili też, czy działają. Po prostu kompleksowa oferta!