Teraspa Teresa Zasowska

Kompleksowe podejście do reklamy - Estetyka, marketing, pewny zysk.

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. marsz. Piłsudskiego 31, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 934 736
Adres korespondencyjny
ul. marsz. Piłsudskiego 31, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Teraspa to agencja reklamowa mająca swoją siedzibę w Legionowie. Specjalizujemy się w produkcji reklam. Osobą decyzyjną w firmie jest Teresa Zasowska.
Produkty i usługi
Dobrze sformułowana reklama jest podstawą sukcesu każdej działalności. Tylko szyldy, ulotki i hasła wyróżniające się spośród tysięcy innych są w stanie przyciągnąć uwagę klienta i nakłonić go do zdecydowania się na usługi danej firmy. Prowadzona przez nas agencja zapewnia tworzenie reklam na najwyższym poziomie, czyli takich, które bez wątpienia zwrócą na siebie uwagę każdego klienta.

W ramach naszych usług proponujemy:

- szyldy reklamowe,
- banery reklamowe,
- ulotki,
- witryny.

Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze więcej innych usług, a wszystko zależy od wizji naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i wspólnie z klientem najpierw przygotowujemy projekt odpowiadający jego wizji, po czym przechodzimy do realizacji. Staramy się łączyć oryginalność ze znanymi formami, dzięki czemu tworzymyreklamy sprawiające wrażenie czegoś zupełnie nowego, ale również pewnego i zaufanego.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i podejmiemy się realizacji nawet najbardziej szalonych reklam. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim trendami ze świata reklam, dzięki czemu możemy zawsze stworzyć coś, co przemówi do aktualnie panujących gustów.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń