Stalkon ZPHU Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe i ich zabezpieczenia

Konstrukcje stalowe
ul. Miła 2, 05-120 Legionowo mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
602 728 921
Adres korespondencyjny
ul. Miła 2, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Stalkon to firma, której właścicielem jest Mieczysław Brylant. Działamy od 1993 roku, a nasza siedziba mieści się w mazowieckim Legionowie.
Produkty i usługi
Posiadamy biuro w Legionowie oraz zakład produkcyjny w Wieliszewie. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców i instytucji zaufania publicznego z Warszawy i okolic.

Sukces naszej firmy to wynik połączenia nowoczesnych technologii z doświadczonym, wykwalifikowanym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniego funkcjonowania naszej firmy. Do naszych zadań należy projektowanie, wykonawstwo i montaż wszelkich konstrukcji stalowych.

Tworzymy:

- hale magazynowe,
- hale produkcyjne,
- wiaty,
- pawilony,
- estakady,
- podesty,
- pomosty,
- bramy magazynowe,
- drzwi do klatek schodowych.

Na życzenie klienta wykonujemy zabezpieczenia ognioochronne konstrukcji stalowych w zakresie R15, R30 i R60. Pracujemy na najbardziej sprawdzonych systemach, takich jak Flame Stal Solvent, Hensoterm i Steelguard.

Do wykonywania naszych zadań posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Stalkon z
Legionowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamil
Wysoka jakość przeprowadzonych prac, świetny kontakt z wykonawcą. Super, że jedna firma wykonuje projekt, montaż i zabezpieczenia. Polecam.