Stalkon ZPHU Konstrukcje stalowe

Hale przemysłowe i magazynowe ze stali

Budowa i wynajem hal przemysłowych
ul. Miła 2, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 728 921
Adres korespondencyjny
ul. Miła 2, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Stalkon to firma, której właścicielem jest Mieczysław Brylant. W branży konstrukcji stalowych działamy od 1993 roku, nasza siedziba znajduje się w Legionowie, a zakład produkcyjny w Wieliszewie w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Swoją ofertę kierujemy do przedstawicieli firm mających swoje siedziby w Warszawie i jej okolicach. Gwarantujemy kompleksową obsługę związaną z projektem, tworzeniem, montażem i zabezpieczeniami hal.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na znalezienie złotego środka między nowoczesnymi technologiami i starymi, sprawdzonymi metodami budownictwa.

Nasza oferta obejmuje:

- hale przemysłowe,
- hale magazynowe,
- hale wolnostojące,
- pawilony,
- wiaty,
- drzwi do klatek schodowych,
- bramy magazynowe.

Wykonujemy również dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów konstrukcje stalowe wykorzystywane w liniach produkcyjnych,takie jak pomosty, podesty, antresole i estakady.

Naszą pracę doceniono wręczając nam certyfikat w zakresie wytwarzania konstrukcji stalowych w klasie EXC1 i EXC2 nadany przez DEKRA Certyfication, a także świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania, montażu i naprawy konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3, nadane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Zapraszamy do współpracy z firmą Stalkon z Legionowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń