Dax Sprzedaż rowerów

Sprzedaż rowerów oraz akcesoriów rowerowych wysokiej jakości

Rowery
ul. Sienkiewicza 12, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 774 10 11
Dax Sprzedaż rowerów

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dax prowadzona jest przez Dariusza Sieradza. Siedziba firmy znajduje się w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest sprzedaż różnego rodzaju rowerów oraz akcesoriów rowerowych. Ofertę kierujemy do osób dorosłych i do dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie rowery jak:
- rowery dla dorosłych,
- rowery biegowe dla dzieci,
- rowery dla dzieci na czterech kółkach,
- rowery szosowe,
- rowery crossowe i trekkingowe,
- rowery miejskie,
- rowery elektryczne.
Proponowane przez nas pojazdy dwukołowe pochodzą od renomowanych producentów i cieszą się sporym zainteresowaniem. Sprawdzą się zarówno do jazdy w warunkach miejskich, jak i na terenach piaszczystych i górzystych.

Ponadto naszym Klientom proponujemy szeroki wybór akcesoriów do rowerów. Wśród nich znajdą Państwo bidony, pompki do rowerów, dętki, bagażniki oraz uchwyty samochodowe. W sprzedaży mamy również pulsometry, środki czyszczące i konserwujące. Dodatkowo prowadzimy serwis rowerowy. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż bardzo szybko odnajdujemy usterkę i usuwamy ją. Uzupełnienie naszej oferty stanowi odzież rowerowa, proponujemy rękawice, szorty, koszulki, spodnie, a także kaski i okulary.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Umożliwiamy modyfikację zakupionego towaru, poprzez wymianę poszczególnych elementów. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń