Dax Sprzedaż rowerów

Sprzedaż rowerów oraz akcesoriów rowerowych wysokiej jakości

Rowery
Sienkiewicza 12, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 774 10 11
Adres korespondencyjny
Sienkiewicza 12, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dax prowadzona jest przez Dariusza Sieradza. Siedziba firmy znajduje się w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest sprzedaż różnego rodzaju rowerów oraz akcesoriów rowerowych. Ofertę kierujemy do osób dorosłych i do dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie rowery jak:
- rowery dla dorosłych,
- rowery biegowe dla dzieci,
- rowery dla dzieci na czterech kółkach,
- rowery szosowe,
- rowery crossowe i trekkingowe,
- rowery miejskie,
- rowery elektryczne.
Proponowane przez nas pojazdy dwukołowe pochodzą od renomowanych producentów i cieszą się sporym zainteresowaniem. Sprawdzą się zarówno do jazdy w warunkach miejskich, jak i na terenach piaszczystych i górzystych.

Ponadto naszym Klientom proponujemy szeroki wybór akcesoriów do rowerów. Wśród nich znajdą Państwo bidony, pompki do rowerów, dętki, bagażniki oraz uchwyty samochodowe. W sprzedaży mamy również pulsometry, środki czyszczące i konserwujące. Dodatkowo prowadzimy serwis rowerowy. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż bardzo szybko odnajdujemy usterkę i usuwamy ją. Uzupełnienie naszej oferty stanowi odzież rowerowa, proponujemy rękawice, szorty, koszulki, spodnie, a także kaski iokulary.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Umożliwiamy modyfikację zakupionego towaru, poprzez wymianę poszczególnych elementów. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń