Jankowski Ryszard Zakład Instalacji Zewnętrznych Sieci Wod-Kan

Sieci i przyłącza kanalizacyjne

Wodociągi i kanalizacja
ul. Suwalna D/14, 05-120 Legionowo mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Jankowski Ryszard Zakład Instalacji Zewnętrznych Sieci Wod-Kan

Informacje

Opis działalności
Zakład Instalacji Zewnętrznych Sieci Wod-Kan znajduje się w Legionowie. Właścicielem jest Ryszard Jankowski.
Produkty i usługi
Zakres działalności firmy obejmuje wykonawstwo sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych. Wykonujemy także sieci i przyłącza wodociągowe, oraz przyłącza kanalizacyjne z każdego rodzaju materiału, przyłącza cieplne.

Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych oraz klientów indywidualnych.

Oferujemy:

-przyłącza kanalizacyjne
-przyłącza wodociągowe
-sieci wodociągowe
-sieci kanalizacyjne
-sieci gazowe

Ponadto zajmujemy się także zakładaniem przydomowych oczyszczalni oraz przepompowniami szamba. Dodatkowo świadczymy usługi związane z pracami ziemnymi. Proponujemy również odwodnienia budynków oraz drenaż na działkach. W ramach instalacji wod-kan zajmujemy się instalacjami gazowymi.Mamy wszystkie uprawnienia oraz odpowiednią wiedzę techniczną.

Ustalamy dogodny termin spotkania po ówczesnym kontakcie telefonicznym bądź mailowym. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, to z chęcią na nie odpowiemy.

Jesteśmy rzetelną i terminową firmą. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Korzystamy z najlepszych materiałów, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Nie polecam. Problem z płatnościami dla podwykonawców. Usługa wykonana w sposób nieprawidłowy. Wykonawca odmówił poprawki.
A
Aga
omijacie szerokim łukiem ! NIEODPOWIEDZIALNY I NIEPOWAŻNY człowiek. Podjął się pracy. wykonał przyłącze kanalizacyjne, zobowiązał się załatwić sprawy formalne, a nie odbiera telefonów, sms - brak kontaktu. Na dodatek nie chce oddać dokumentów, które są moją własnością. Nie ma takiego adresu jaki podaje do kontaktu !!!!!