"Santex" Hurt-Detal Artykuły Sanitarno-Budowlane Skurczyńska Grażyna

Armatura hydrauliczna
ul. Warszawska 91A, 05-120 Legionowo mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Santex" Hurt-Detal Artykuły Sanitarno-Budowlane Skurczyńska Grażyna jest Armatura hydrauliczna. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Legionowo w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (22) 77... lub mailowy: andrzejskurczynski@wp.pl
Siedziba firmy "Santex" Hurt-Detal Artykuły Sanitarno-Budowlane Skurczyńska Grażyna znajduje się pod adresem 05-120 Legionowo ul. Warszawska 91A,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Santex" Hurt-Detal Artykuły Sanitarno-Budowlane Skurczyńska Grażyna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
T
N
Więcej tam nie kupię!
Obsługa rodem z PRL-u, jakby ktoś im kazał pracować tam za karę, a starsza pani która tam pracuje to nie dość że się na niczym nie zna, to jeszcze z łaską i westchnięciem podaje towar, bo musiała wstać. Lepiej zajść do konkurencji, nie jest daleko!
K
Kamil
Duży wybór, albo na zamówienie, ok.!
Z
K
zadowolony klient
polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.