El-Tech Jakub Romanowski

Profesjonalne usługi elektryczne w korzystnej cenie!

Elektroinstalatorstwo
ul. Zegrzyńska 11/21, 05-119 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
El-Tech Jakub Romanowski

Informacje

Opis działalności
Firma El-Tech znajduje się w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach elektrycznych. Od montażu, przez konserwacje po naprawę. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jakub Romanowski.
Produkty i usługi
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi elektryczne związane ze szerokim spektrum instalacji elektrycznych oraz elektronicznych. Funkcjonujemy na rynku aktywnie dopiero od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i z systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy Państwu:

- montaż telewizji przemysłowej
- montaż instalacji elektrycznych,
- montaż oświetlenia
- montaż alarmu.

Dodatkowo zajmujemy się również instalacjami telefonicznymi, systemami kontroli dostępu KD oraz systemami sygnalizacji pożaru SSP. Wykonujemy całościowy montaż oraz jesteśmy w stanie wyeliminować każdą usterkę w wadliwej instalacji elektrycznej. Zajmujemy się także montażem domofonów. Możemy zaoferować swoje usługi w kwestii pomiarów instalacji odgromowych oraz wszelkich podobnych czynności w zakresie pomiarów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych elektryków, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Możemy zagwarantować Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń. Oferujemy 30% zniżki na wszystkie instalacje elektryczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

WAN,