DryArt Artur Duczmalewski

Technologia przyszłości – problemy z wilgotnością to przeszłość!

Hydrotechnika
ul. Zegrzyńska 13/4, 05-119 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 264 350
DryArt Artur Duczmalewski

Informacje

Opis działalności
Firma DryArt ma swoją siedzibę w Łajskach, na terenie powiatu legionowskiego, w woj. Mazowieckim. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń i technologii osuszania budynków bezinwazyjną metodą elektroosmozy.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to w głównej mierze sprzedaż Aparatów ElektroAqua, które służą do bezinwazyjnego osuszania budynków, za pomocą zjawiska elektroosmozy. Osuszone w ten sposób pomieszczenia pozostaje suche na bardzo długo.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu czterech lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować niezawodność naszych produktów.

Dystrybuowane przez nas urządzenie ElektroAqua zapewnia:

- usuwanie pleśni
- usuwanie zapachu stęchlizny
- osuszanie murów będących w promieniu działania
- całkowitą blokadę możliwość ponownego zawilgocenia

Aparat ten przede wszystkim obniża koszty ogrzewania, a także sprawia, że osuszanie pomieszczeń nie wymaga wykonywania wykopów, naprawy izolacji, ani żadnych innych prac budowlanych, czy też wykorzystania środków chemicznych.

Dodatkowo urządzenie wytwarza zdrowy mikroklimat w obiekcie, a także działa jako ekran żył wodnych. Gwarancja działania urządzenia to aż dwadzieścia lat! Nie tylko sprzedajemy urządzenie, ale także wykonujemy jego montaż i serwis.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to specjaliści od naszej aparatury, którzy są w stanie znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania i zawsze służą radą, a także są przygotowani na nieprzewidziane okoliczności.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz terminowość przy pracach.

Na hasło kontakt z Panoramy Firm otrzymują Państwo 5% rabatu na usługi naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń