CMM S.C. Mariola Cynalewska, Mariusz Cynalewski

Twoja wygoda naszą inspiracją!

Urządzenia parkingowe
Wiosenna 2, 05-140 Wierzbica mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
601 408 911
reklama
601360956
kontakt
600469999
Adres korespondencyjny
Wiosenna 2, 05-140 Wierzbica mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się montażem urządzeń kontroli dostępu pojazdów. Systemy parkingowe i słupki automatyczne. Posiadamy autoryzację firm BFT, Came, Tousek. Montujemy firmowe systemy parkingowe BFT Espas. Projektujemy i montujemy małe systemy dedykowane dla mniejszych parkingów. Montujemy słupki automatyczne BFT ogólnego zastosowania i antyterrorystyczne.
Produkty i usługi
Spółka CMM s. c. działa nieprzerwanie od 1997 roku . Zajmujemy się dostawą, montażem i serwisem wysokiej jakości urządzeń służących do kontroli dostępu pojazdów oraz ruchu pieszych.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych włoskich, niemieckich i austriackich firm m. in. automatyczne, hydrauliczne słupki chowane w ziemi, blokujące wjazd pojazdów nieupoważnionych, bez blokowania ruchu pieszych. Systemy parkingowe, szlabany, automatykę do bram wjazdowych i garażowych.

Dodatkowo zajmujemy się montażem systemów kamer IP zarówno dla firm jak osób prywatnych. Montaż kamer w firmach, na osiedlach i w domach prywatnych.

Naszym klientom,firmom i instytucjom oraz osobom indywidualnym zapewniamy doradcze, a nie sprzedażowe, podejście do potrzeb klienta i pomoc w zaprojektowaniu oraz w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania w tym konsultacje przed wykonawcze oraz projektowe.

Gwarantujemy sprawny serwis zamontowanych przez nas elementów automatyki, dzięki czemu ich niezawodność i bezpieczeństwo pracy w przestrzeni publicznej stoi ma najwyższym możliwym poziomie. Montaż i serwis produktów takich jak automatyczne słupki hydrauliczne czy systemy parkingowe wymaga wiedzy, fachowości, wsparcia technicznego ze strony producenta oraz natychmiastowego dostępu do części zamiennych. Dlatego też współpracujemy wyłącznie z firmami o wieloletniej ugruntowanej pozycji.Dzięki temu mamy pewność, że urządzenia montowane przez nas w instytucjach, firmach, domach czy inwestycjach naszych klientów będą przez wiele lat zapewniały bezpieczeństwo, kontrolę oraz w przypadku systemów parkingowych – oczekiwany dochód.

Systemy parkingowe ceny, słupki hydrauliczne cennik, szlabany cennik, automatyka bramowa cena, montaż systemów monitoringu cena.


Zapraszamy do współpracy - zapytaj nas o wycenę Waszej inwestycji.
Marki i specjalizacje
BFT
Systemy parkingowe Espas
Słupki hydrauliczne
Szlabany
Automatyka bramowa


CAME
Systemy domofonowe audio/video

Comelit
Systemy videofonowe IP

TOUSEK
Zapory łańcuchowe
Automatyka bramowa
Certyfikaty
Nasze doświadczenie potwierdzają między innymi realizacje: słupek hydrauliczny i system kontroli dostępu pojazdów Warszawa ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE słupki hydrauliczne Warszawa ul. Bracka D. H. WITKAC system wjazdu na teren i do garażu podziemnego Otwock Z-HOTEL Business& Spa system dostępu wjazdu Dębe/Serock magazyn główny PRESTO S.A. jak również wiele, wiele innych. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług są uzyskane przez nas certyfikaty:
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Amadeusz
Polecam tę firmę. Zakupiłem od nich elektromechaniczny napęd do bramy przesuwnej. Szybko mi go zamontowali, sprawdza się świetnie!