ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "WĘDZARNIA W POLU II" AGNIESZKA PIETRZAK-BOROWA

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
06-445 Chądzyny-Kuski 18 mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
501 796 002

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Producenci mięsa, wędlin i drobiu. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "WĘDZARNIA W POLU II" AGNIESZKA PIETRZAK-BOROWA ma swoją siedzibę w miejscowości Chądzyny-Kuski w województwie mazowieckim.
Pracownicy ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "WĘDZARNIA W POLU II" AGNIESZKA PIETRZAK-BOROWA udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 501 796 002
Firma świadczy działalność pod adresem 06-445 Chądzyny-Kuski 18. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "WĘDZARNIA W POLU II" AGNIESZKA PIETRZAK-BOROWA: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "WĘDZARNIA W POLU II" AGNIESZKA PIETRZAK-BOROWA znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
K
Marek Kowalski
po prostu pyszne!.
M
Michał
Super wyroby. Pyszna mortadela. Pierwszy raz taka jadłem.
K
Kazik
Naprawdę pyszne wyroby. POLECAM!!
W
Wojtek
Pyszne wyroby. Przemili ludzie!!! Ceny rewelacja. Jestem klientem od niedawna ale na pewno na stałe. Warto przebyc droge 40 km raz w tygodniu! Na prawde polecam!
K
Kasia
Pysze wyroby
T
Tomek
Najlepsze wyroby polecam !!!
M
Magda
Tak dobrych wyrobów jeszcze nie jadłam, byłam pierwszy raz i na pewno zostanę stałą klientką.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.