Artimex s.a.

Budowa hal, składowisk odpadów i dróg

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Grzebskiego 10, 06-500 Mława mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artimex s.a.
ul. Grzebskiego 10, 06-500 Mława mazowieckie
Telefon
Artimex s.a.

Informacje

Opis działalności firmy Artimex s.a. w Mława
Siedziba firmy Artimex znajduje się w Mławie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową budynków i dróg oraz pracami ziemnymi. Ma duże doświadczenie, ponieważ pracuje przy realizacji inwestycji od 2002 roku. Pełni rolę generalnego wykonawcy i inwestora zastępczego.
Produkty i usługi
Kompleksowe usługi budowlane to podstawa działalności prowadzonej przez Artimex. Przedsiębiorstwo wznosi hale przemysłowe, buduje składowiska odpadów oraz zajmuje się pracami drogowymi. Uzyskuje wszelkie potrzebne pozwolenia, przygotowuje dokumentację projektową i doprowadza inwestycje do etapu, na którym dokonywany jest odbiór.

Artimex właściwą budowę poprzedza przygotowaniem terenu, w tym jego niwelacją, wykonaniem nasypów, a także wykopami fundamentowymi i pod instalacje. Ponadto burzy i rozbiera budynki oraz konstrukcje inżynieryjne, korytuje, a także wymienia grunt. Przedstawione prace prowadzi z użyciem ciężkiego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych operatorów. Dysponuje takimi pojazdami jak:
-koparki kołowe,
-koparki gąsienicowe,
-spychacze,
-koparkoładowarki,
-ładowarki,
-walce.

Posiada też kruszarki do gruzu, wywrotki i zestawy składające się z ciągników siodłowych i naczep niskopodwoziowych do przewożenia ciężkich maszyn. Wywrotkami spółka przewozi sprzedawane przez siebie kruszywa, np. żwir i piasek.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Artimex. Po więcej najlepiej zadzwonić, napisać e-maila albo wejść na stronę internetową.

Zasięg działania
Firma Artimex s.a. z lokalizacji: Mława świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń