Piedra Land Polska Dystrybutor kostki brukowej i kamienia naturalnego Brukarstwo Dariusz Pszenny

Kostka brukowa najlepszej jakości

Kostka brukowa
ul. Grzebskiego 9, 06-500 Mława mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Piedra Land Polska  Dystrybutor kostki brukowej i kamienia naturalnego  Brukarstwo Dariusz Pszenny

Informacje

Opis działalności
Piedra Land, którego właścicielem jest Dariusz Pszenny, funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Turze Małej, na terenie województwa mazowieckiego. Firma zajmuje się dystrybucją kostki brukowej.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest dystrybucja materiałów budowlanych i wykończeniowych. Piedra Land od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości kostki brukowej, która idealnie nadaje się do tworzenia chodników, podjazdów, czy parkingów. Firma reprezentuje światowych liderów w branży produktów z kamienia naturalnego, łupka, granitu, marmuru, kwarcytu i innych oryginalnych materiałów. Asortyment obejmuje przede wszystkim łupek naturalny i dachowy oraz panele kamienne marki Stone Panel i Stone Emotions. W ofercie znaleźć można również między innymi:

- kostka granitowa,
- piaskowiec,
- bazalt,
- płyty tarasowe,
- płyty wielkoformatowe,
- galanteria betonowa,
- kamień ogrodowy i dekoracyjny.

Sprzedaży podlegają też systemy ogrodzeniowe i kruszywa dekoracyjne. Piedra Land wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, oprócz dystrybucji zajmuje się także projektowaniem, doradztwem i wykonawstwem usług. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom zakład gwarantuje profesjonalną obsługę i najlepsze ceny na rynku. Wizytówką działalności są krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Ernest
Kupiłem u nich kostkę granitową, która została wykorzystana podczas budowy podjazdu na terenie mojej posesji. Produkt świetnie się prezentuje!