Usługi Dźwigowe Misiewicz Piotr

Usługi dźwigami i podnośnikami koszowymi

Podnośniki
ul. Srebrna 33, 06-500 Mława mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Dźwigowe Misiewicz Piotr

Informacje

Opis działalności
Nasza firma oferująca usługi dźwigowe ma swoją siedzibę w Mławie, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Piotr Misiewicz, naszą działalność prowadzimy od 1993 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach dźwigowych, które wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Posiadamy profesjonalny sprzęt - w tym dźwigi 10t, 18t oraz 40t, a także podnośnik koszowy 18 m. Dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się realizacją prac na wysokości przy budowach różnego rodzaju obiektów, mostów i dróg. Prowadzimy montaż konstrukcji stalowych oraz konstrukcji żelbetonowych. Oferujemy:
- prace wysokościowe,
- załadunek towarów,
- rozładunek towarów,
- załadunek i rozładunek maszyn,
- załadunek i rozładunek materiałów budowlanych.

Realizujemy prace związane z montażem i konserwacją oświetlenia zewnętrznego oraz reklam. Zajmujemy się pracami budowlanymi oraz montażowymi w zakresie obiektów budowlanych, hal i konstrukcji stalowych. Ponadto służymy Państwu pomocą w nagłych przypadkach.

Gwarantujemy terminową realizację zleceń, fachowe doradztwo oraz korzystne ceny. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
ciechanowski, działdowski, mławski, nidzicki, przasnyski, rypiński, sierpecki, Warszawa, warszawski zachodni, żuromiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń