Pierogarnia Na Starym Rynku. Donata Kubińska

Pyszne polskie jedzenie. Zapraszamy już teraz!

Restauracje
Stary Rynek 4, 06-500 Mława mazowieckie
poniedziałek 08:30 - 21:00
wtorek 08:30 - 21:00
środa 08:30 - 21:00
czwartek 08:30 - 21:00
piątek 08:30 - 21:00
sobota 10:00 - 20:00
niedziela 12:00 - 18:00
(1 opinia) napisz opinię

Informacje

Opis działalności
Pierogarnia na Starym Rynku w Mławie serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli smacznego jedzenia! Lokal istnieje od 2005 roku. Naszą specjalnością są oczywiście pierogi, ale w menu znajdą Państwo również inne smaczne dania. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Kochasz dobre jedzenie i chciałbyś odkryć nowe smaki? Zapraszamy!

Oferujemy pyszne, domowe jedzenie, ciepłą atmosferę i świeże, zróżnicowane menu. Nasza restauracja od samego początku stawia na niepowtarzalny smak potraw i przyjemną, domową atmosferę. Wszystkie potrawy, które serwujemy w naszym lokalu, wykonane są zgodnie z tradycyjnymi recepturami, co daje Państwu gwarancję smaku świeżego, domowego jedzenia.

Wykorzystujemy najświeższe, lokalne składniki i produkty od okolicznych dostawców. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane z wielką starannością, miłością i doświadczeniem, dzięki temu zachwycają swoim pysznym i bogatym smakiem.

W karcie dań znajdą Państwo ogromny wybór pierogów z wody lub z pieca. Serwujemy tradycyjne pierogi z mięsem i owocami, ale również w wersji bardziej nowoczesnej — na przykład ze szpinakiem i serem feta. Dodatkowo oferujemy placki ziemniaczane, zupy i pyszne dania mięsne.

Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych. Oferta cateringowa skierowana jest przede wszystkim do właścicieli firm, jednak zamówienia od klientów indywidualnych przyjmujemy równie chętnie. Zapewniamy świeże i smaczne jedzenia o każdej porze dnia. Zapraszamy przez cały tydzień do odwiedzenia Pierogarni na Starym Rynku.
Marki i specjalizacje
Tradycyjna kuchnia polska, w której skład wchodzą wszelkiego rodzaju pierogi, placki, szare kluchy jak i zupy oraz codzienne domowe obiady.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, żuromiński, działdowski, nidzicki

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
K
Zadowolony konsument:)
Pyszne pierogi i miła atmosfera w lokalu. Polecamy.