Jacek Zarzycki Pompy ciepła studnie usługi wiertnicze

Studnie i odwierty geotermalne pod pompy ciepła

Studnie
06-550 Nowe Garkowo 23 mazowieckie
(4 reviews) napisz opinię
Jacek Zarzycki Pompy ciepła studnie usługi wiertnicze
06-550 Nowe Garkowo 23 mazowieckie
Telefon
Jacek Zarzycki Pompy ciepła studnie usługi wiertnicze

Informacje

Opis działalności firmy Jacek Zarzycki Pompy ciepła studnie usługi wiertnicze w Nowe Garkowo
W Przedsiębiorstwie Jacka Zarzyckiego zajmujemy się wierceniem studni i nie tylko już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Garkowie na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Jacka Zarzyckiego działamy już od niemal dekady. Zajmujemy się budową studni. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od wykopu, poprzez wykonanie filtrów, a skończywszy na podłączeniu studni. Wiercimy za pomocą nowoczesnego sprzętu.

Na zlecenie klientów wykonujemy:

- studnie głębinowe,
- studnie wiercone,
- studnie abisyńskie.

Dzięki wiertnicom umieszczonym na samochodzie jesteśmy w stanie dojechać praktycznie w każdym terenie. Nowoczesny sprzęt umożliwia nam również wykonywanie pionowych odwiertów geotermalnych pod pompy ciepła. Wiercimy do głębokości 180 metrów. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniej pompy oraz jej montażu.

Studnie? Pompy ciepła? Zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Firma Jacek Zarzycki Pompy ciepła studnie usługi wiertnicze z lokalizacji: Nowe Garkowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
E
emil
dobrze robią chłopaki - studnie oczywiście
M
Marcin
Perfekcja, profesjonalizm i solidność. Dbałość o to, by nie uszkodzić ciężkim sprzętem urządzonego już ogrodu i wjazdu na posesję. Kultura osobista operatora.
S
T
sierpc Tomek
Bardzo goraco Polecam. Mam studnię i wodę gdzie inny wykonawca naciagnąl na koszty i powiedział, że nie ma i nie będzie tu wody. Chwalę was i Polecam kazdemu.
R
Rafał
Polecam bardzo solidna i zgrana ekipa robią we dwoje na tak dużej maszynie. Nie wiedziałem, że we 2 można zrobić tak dożo pracy w ciągu jednego dnia. Pozdrawiam Rafał.