P.P.H.U. GRAB-BUD Adam Grabowski

Szeroki wybór tarcicy, drewna budowlanego i opałowego

Tartaki
06-212 Pienice 89a mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(17 opinii) napisz opinię
P.P.H.U. GRAB-BUD Adam Grabowski
06-212 Pienice 89a mazowieckie
NIP
7571296428
Telefon
Może cię zainteresować
P.P.H.U. GRAB-BUD Adam Grabowski

Informacje

Opis działalności firmy P.P.H.U. GRAB-BUD Adam Grabowski w Pienice
Tartak GRAB-BUD znajduje się w Pienicach, w województwie mazowieckim, jego właścicielem jest Adam Grabowski. Działalność prowadzimy już od 1998 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej drewna i wyrobów drewnianych, oferujemy również usługi tartaczne. Posiadamy własną flotę pojazdów, dzięki czemu zapewniamy sprawny transport produktów do Klienta.

Prowadzimy sprzedaż drewna budowlanego, opałowego oraz tarcicy. W naszej ofercie znajdują się:
- tarcica obrzynana,
- tarcica nieobrzynana,
- tarcica dębowa,
- tarcica bukowa,
- tarcica pryzmowa,
- tarcica sosnowa.

W sprzedaży posiadamy drewno budowlane, w tym listwy, podpory, murłaty, krokwie, kantówki, podbitkę i jętki. Oferujemy belki, szalunki, łaty, kontrłaty, deskę obiciową i drewno konstrukcyjne. Sprzedajemy drewno opałowe - w wymiarach standardowych, a także według zamówienia Klienta.

Oferujemy usługi w zakresie impregnacji drewna, zajmujemy się też jego przecieraniem.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zamówień. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma P.P.H.U. GRAB-BUD Adam Grabowski z lokalizacji: Pienice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Aktualności

maszyny tartaczne

06.11.2023

W naszym tartaku wykorzystujemy nowoczesne technologie, sprawdzone techniki i najwyższej jakości preparaty, aby klientom gwarantować usługi i produkty wysokiej klasy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji drewna. Oferujemy drewno konstrukcyjne, kontrłaty, łaty, kantówki, więźbę dachową, a także tarcicę liściastą i iglastą.

usługi tartaczne

27.09.2023

Obsługę na najwyższym poziomie zapewniamy klientom naszego tartaku Grab-Bud. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachowym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju drewna i usług tartacznych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową tarcicy, drewna budowlanego, a także drewna opałowego. Oferujemy także transport zakupionych produktów.

tartak

22.07.2023

Impregnacja drewna to jedno z naszych zadań w Grab-Bud. Klientom oferujemy zanurzeniową impregnację drewna z użyciem specjalistycznych preparatów. Dzięki naszym usługom wyroby i konstrukcje drewniane są zabezpieczone przed działaniem szkodliwych warunków, szkodników, wilgoci, a nawet ognia. Zapewniamy fachowe doradztwo i krótkie terminy realizacji usług.

belki

09.05.2023

Grab-Bud to tartak, w którym od wielu lat zajmujemy się produkcją i obróbką drewna. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, który pozwala nam na wytworzenie wielu wyrobów drewnianych. Prowadzimy dystrybucję drewna opałowego, wyróżniającego się doskonałą kalorycznością, dzięki odpowiedniej technice suszenia.

transport drewna

30.03.2023

Oferta naszego tartaku kierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Realizujemy zamówienia detaliczne oraz hurtowe. Proponujemy solidne drewno budowlane. W naszej ofercie znajdują się więźba dachowa, łaty, kontrłaty, belki, krokwie i podbitka. Sprzedajemy też szalunki, listwy, kantówki czy drewno konstrukcyjne. Zapraszamy do kontaktu.

obróbka drewna

22.01.2023

W Grab-Bud działamy już od ponad dwudziestu lat, dostarczając Państwu drewno o znakomitych właściwościach i parametrach technicznych. Wytwarzamy drewno budowlane oraz opałowe. Klienci zakupią również drewno opałowe i wiele rodzajów tarcicy z drzew iglastych, jak i liściastych. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres usług tartacznych.

maszyny

12.11.2022

Produkcja tarcicy to nasza specjalność w Grab-Bud. W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów doskonałej jakości tarcicy. Wytwarzamy tarcicę liściastą z drzew takich jak buk, dąb, brzoza czy jawor oraz tarcicę iglastą wykonaną ze świerków, sosen i jodeł. Nasi klienci zakupią tarcicę sezonową, nieobrzynaną, jak i obrzynaną.

drewno

25.09.2022

Tarcica, więźba dachowa, drewno budowlane i drewno opałowe - wszystko to znajdą Państwo w ofercie naszego tartaku Grab-Bud. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na precyzyjną obróbkę drewna oraz świadczenie szerokiego zakresu usług tartacznych. Wszystkim klientom proponujemy też transport zakupionych towarów.

tartak

20.07.2022

W tartaku Grab-Bud przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę wyrobów drewnianych. Naszym klientom zapewniamy transport wszystkich zakupionych towarów specjalistycznymi pojazdami. Wytwarzamy drewno konstrukcyjne, deski, łaty i szalunki. Drewno z naszego tartaku doskonale nadaje się do budowy domów. Uzupełnienie oferty stanowi drewno opałowe.

drewno

16.05.2022

Drewno to popularny materiał budowlany. Podczas jego zakupu warto postawić na sprawdzonego dostawcę, który zapewni Państwu najwyższą jakość produktu. W tartaku Grab-Bud od niemal 25 lat dostarczamy drewno budowlane klientom indywidualnym i biznesowym. Sprzedajemy listwy, deski, podpory, krokwie, kantówki oraz belki. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak i hurtową.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(17 opinii) napisz opinię
D
Dominik
Zamawiałem od nich drewno do budowy domu. Moje zamówienie było gotowe w bardzo krótkim czasie. Pracownicy odpowiedzieli na wszystkie pytania, dzięki czemu jestem bardzo zadowolony z wyboru.
J
Jarhek
Zajmują się suszeniem drewna, usługi na wysokim poziomie.
L
Lmo_vovoa
Tarcica obrzynana świetnej jakości w korzystnej cenie.
M
Michał
Najlepsze drewno konstrukcyjne, świetna cena. Polecam.
B
Brzoza844
Fachowo wykonana impregnacja zanurzeniowa, polecam.
E
Ewelina
Braliśmy stąd drewno niezbędne podczas budowy domu. Polecam.
O
Oskar
Jak dla mnie najlepsze drewno opałowe, długo się pali, dobra cena.
N
Natalia
Świetna więźba dachowa, bardzo solidna i wytrzymała.
X
Xujua
Polecam, bardzo dobre drewno budowlane w korzystnej cenie.
H
Hpotter89
Super oferta, zarówno jeśli chodzi o wyroby drewniane, jak i usługi tartaczne.
K
Krzysiek
Polecam wszystkim, którzy szukają drewna opałowego, mają szeroką ofertę i świetne ceny.
W
Wja_nowski
Kupowaliśmy u nich drewno budowlane, w tym szalunki, więźbę dachową, belki i wiele innych.
M
Maciej
Z usług tego tartaku korzystamy od lat, mają bardzo dobre drewno budowlane i opałowe, korzystne ceny, w dodatku też zapewniają transport. Polecam.
M
Michał
Polecam, na miejscu szeroki wybór desek, właściciel bardzo pomocny
P
K
Przemek K.
Tartak Godny Polecenia. Na miejscu jak i przy dostarczeniu zamówienia bardzo dobre podejście do klienta. Nie miałem żadnych problemów przy realizacji zamówienia. Wszystko się zgadzało. Świetne miejsce na zamówienie bardzo dobrej jakości drewna i w naprawdę rozsądnej cenie.
A
Artur
Szybki termin realizacji, wszystko na wysokim poziomie, super kontakt i dowóz pod sam dom. Polecam.
A
Andrzej
Szybko, solidnie i pewnie z dotrzymaniem wszystkich terminów. Bardzo dobre ceny!