Klima-System Stanisław Pajor

Doradztwo - Sprzedaż - Montaż - Serwis

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Długa 26, 05-311 Aleksandrówka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
692 404 935
692404935
biuro@klima-system.pl
257577931
Adres korespondencyjny
ul. Długa 26, 05-311 Aleksandrówka mazowieckie

Informacje

O nas
Pragniemy polecić i zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług związanych z klimatyzacją pomieszczeń.

Firma KLIMA-SYSTEM oferuje klimatyzatory czołowych producentów: Samsung, Fujitsu, LG, Acson i innych do pojedynczych pomieszczeń jak również całych obiektów: mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz przemysłowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku i naszych klientów. Dzięki niezawodności oferowanego sprzętu oraz wysokiej jakości wykonywanych prac grono klientów zadowolonych z naszych usług stale się powiększa.

Klimatyzacja do domu, klimatyzacja do mieszkania.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas powodem do dumy.

Sprawdź dlaczego inni nas polecają! Skontaktuj się z nami.

Opis działalności
Podstawową dewizą firmy KLIMA-SYSTEM jest rzetelność wykonywanych usług, terminowość, elastyczność w stosunku do potrzeb i wymagań klienta. oraz przemysłowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku i naszych klientów. Dzięki niezawodności oferowanego sprzętu oraz wysokiej jakości wykonywanych pracgrono klientów zadowolonych z naszych usług stale się powiększa.
Produkty i usługi
Klima-System to istniejąca od przeszło 15 lat firma, która systemy klimatyzacyjne zna jak własną kieszeń. Znajomość najnowszych technologii i dbałość o zadowolenie klientów sprawiły, że nasze przedsiębiorstwo zbudowało wiodącą pozycję w branży. Wysoko wykwalifikowani pracownicy wykonują zlecenia na najwyższym poziomie, aby stali i nowi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze zrealizowanej usługi.

Firma zajmuje się sprzedażą, montażem i konserwacją klimatyzatorów. Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie klimatyzacji we własnych domach, co sprawia, że Klima-System nawiązuje współprace nie tylko z firmami i dużymi klientami korporacyjnymi, ale również z klientami indywidualnymi. W naszej ofercie znajda Państwo urządzenia w konkurencyjnych cenach, na które udzielamy pięcioletniej gwarancji.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale takżemontażem oraz konserwacją sprzętu. Zależy nam na Państwa komforcie i zdrowiu, dlatego w ramach konserwacji czyścimy, odgrzybiamy i doradzamy, jak najlepiej dbać o klimatyzator, aby cieszyć się przyjemnym chłodem jak najdłużej.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co oznacza, że zawsze mogą zwrócić się Państwo po pomoc do naszych pracowników. Jeśli dopiero zastanawiacie się Państwo nad zakupem klimatyzacji - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy wybór najlepszego urządzenia i opowiemy, jak ono działa, jak o nie dbać i jak cieszyć się komfortem poprzez dobór właściwej mocy. Jeśli posiadają już Państwo klimatyzator - również zapraszamy do kontaktu. Zamontujemy go w odpowiednim miejscu i doradzimy, jak w efektywny sposób wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Powierzone nam prace wykonujemy z należytą starannością, wykorzystując bogatą wiedzę, którą zdobyliśmy na przestrzeni lat. Gwarantujemy krótki czas wykonania usługi, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć nowym nabytkiem w Waszym wnętrzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Mińsk Maz., Ożarów Maz., Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń