Green Partner Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek

Zajmujemy się aranżacją ogrodów i terenów zieleni

Architektura krajobrazu
05-300 Dłużka 32B mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Green Partner Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek
05-300 Dłużka 32B mazowieckie
NIP
8222169206
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Adres korespondencyjny
Green Partner Agnieszka Mroczek 05-300 Dłużka 32B
Green Partner Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek

Informacje

Opis działalności firmy Green Partner Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek w Dłużka
Agnieszka Mroczek jest właścicielką Pracowni Architektury Krajobrazu Green Partner, która znajduje się Dłużce, na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze od projektu do efektu, a także projektowanie i zakładanie terenów zieleni. Nasza dewiza to indywidualne podejście do Klienta, oryginalność i profesjonalizm. Państwa zadowolenie jest dla nas bezcenne.
Produkty i usługi
Green Partner to firma zajmująca się projektowaniem ogrodów oraz kompleksową realizacją terenów zieleni. Wykonywane przez naszą firmę usługi charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość. Dzięki świeżym pomysłom, zdobytej wiedzy i doświadczeniu powstają projekty i realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Głównym projektantem jest mgr inż. Agnieszka Mroczek. Z wykształcenia architekt krajobrazu z dyplomem SGGW z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i urządzaniu terenów zieleni. Z zamiłowania pasjonatka roślin, grafiki i fotografii, co korzystnie wpływa na jakość projektów. Dzięki bardzo dobrej znajomości programów graficznych oraz znajomości roślin zdobytej przy produkcji roślin powstają projekty o wysokiej jakości.
Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestniczenie corocznie w branżowych seminariach i wystawach. Posiadamy certyfikaty z zakresu projektowania i zakładania systemów automatycznego nawadniania.

Wykonujemy projekty:
• ogrodów przydomowych,
• balkonów,
• tarasów,
• zieleni osiedlowej,
• miejskiej,
• placów zabaw,
• zieleni przy obiektach użyteczności publicznej,
• zieleni we wnętrzach,
• obiektów małej architektury,
• automatycznego nawadniania,
• nawierzchni, oświetlenia.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Projektowanie i zakładanie terenów zieleni
Zasięg działania
Firma Green Partner Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek z lokalizacji: Dłużka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Magda
Polecam, tak dobraliśmy rośliny że prawie nie muszę grzebać w ziemi a ogród wygląda ślicznie o każdej porze roku.
J
Joanna
Bardzo jestem zadowolona z usług tej firmy, ogród został zrobiony szybko, wygląda pięknie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
K
I
J
Krysia i Janusz M.
USŁUGI GREEN PARTNER, to pełen profesjonalizm, elastyczność, świetne podejście do klienta, kompleksowość, poczynając od projektu nawodnienia i ogrodu, poprzez realizację i na pielęgnacji kończąc. Efekt niesamowity. Zdecydowanie polecamy firmę Green Partner.
A
A
Anna AW
Rekomenduję pozytywnie firmę Green Partner. W sposób profesjonalny zaprojektowała i wykonała mój ogród od podstaw łącznie z nawadnianiem. Cenne w tej firmie jest indywidualne podejście do Klienta, doradztwo i wiedza. POLECAM!!!

Słowa kluczowe