Usługi dźwigowe 30ton, roboty ziemne,wyburzenia i rozbiórki Kop-Trans

Dźwigi i żurawie
ul. Leśna 37a, 05-074 Hipolitów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
602 653 921

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Dźwigi i żurawie. Usługi dźwigowe 30ton, roboty ziemne,wyburzenia i rozbiórki Kop-Trans ma swoją siedzibę w miejscowości Hipolitów w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Usługi dźwigowe 30ton, roboty ziemne,wyburzenia i rozbiórki Kop-Trans poprzez email: rogalakrecik@o2.pl lub telefon: 602 653 921 .
Firma świadczy działalność pod adresem 05-074 Hipolitów ul. Leśna 37a,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Usługi dźwigowe 30ton, roboty ziemne,wyburzenia i rozbiórki Kop-Trans: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Usługi dźwigowe 30ton, roboty ziemne,wyburzenia i rozbiórki Kop-Trans. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.