"Radex" Skład Opału

Skład opału. Węgiel. Ekogroszek. Miał. Koks.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Spacerowa 14, 05-306 Jakubów mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 18:00
wtorek 07:00 - 18:00
środa 07:00 - 18:00
czwartek 07:00 - 18:00
piątek 07:00 - 18:00
sobota 07:00 - 15:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
603 507 222
514384444
info@fhuradex.pl
Adres korespondencyjny
ul. Spacerowa 14, 05-306 Jakubów mazowieckie

Informacje

O nas
Skład opału RADEX od wielu lat dostarcza różnego rodzaju opał do Państwa domów oraz firm. Zaopatrujemy w opał (eco groszek, węgiel, koks, miał) gospodarstwa domowe z miast Grodzisk Maz., Marynin, Żabia Wola, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Brwinów, Mińsk Maz., Otwock, Warszawa i okolice. W naszym składzie opału gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i usług popartą wieloletnim doświadczeniem.
Opis działalności
CENY OPAŁU DO NEGOCJACJI. Węgiel, ekogroszek, koks, miał, skład opału, skład węgla, węgiel tanio, ekogroszek tanio, węgiel tanio z dowozem, ekogroszek z dowozem, koks tanio z dowozem, węgiel z transportem, węgiel w workach, sprzedaż opału z dowozem, węgiel najlepszej jakości.
Produkty i usługi
Radex Skład Opału zaopatruje klientów w wysokiej jakości opał. Naszym priorytetem jest stałe utrzymanie jakości sprzedawanych przez nas surowców na należycie wysokim poziomie. Aby sprostać wymaganiom klientów i być na bieżąco z aktualnym zapotrzebowaniem na dany towar, stale poszerzamy ofertę o warte polecenia paliwa stałe. Służymy pomocą, kiedy pierwsze chłodne dni dają znać o nieuchronnie zbliżającej się zimie. Działamy szybko i solidnie.

Wieloletnie doświadczenie firmy Radex jest gwarancją jakości oferowanych towarów i usług. Sporą część naszego asortymentu stanowi skład węgla. Zaopatrujemy gospodarstwa domowe m.in. w węgiel, miał i koks. W naszej ofercie znajduje szeroki wybór węgla - zarówno węgiel gruby, jak i drobny oraz węgiel orzech i węgiel groszek. Sprzedawany przez nas opał workujemy i dostarczamy pod wskazany adres. Dbamy przede wszystkim o wygodę klienta, dostosowując się do jego wymagań.

Podążając za innowacyjnymi rozwiązaniami, do swojej oferty włączyliśmy również ekogroszek. Ten wytworzony z węgla kamiennego lub brunatnego opał stosowany jest w kotłach retortowych. To coraz popularniejsze rozwiązanie jest doceniane m.in. za niższą w porównaniu do innych rodzajów opału zawartość siarki. Innym powodem skorzystania z tego sposobu wytwarzania ciepła jest łatwiejsze utrzymanie czystości, dzięki wytwarzaniu przez ekogroszek znacznie mniejszej ilości popiołu. Kolejnym czynnikiem przemawiającym na jego korzyść jest automatyzacja. Rozmiar ekogroszku pozwala bowiem na zastosowanie automatycznych podajników, które w znacznym stopniu ograniczają wdychanie przez nas spalin.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj opału wybierze klient, zawsze służymy fachową obsługą. Oferujemy konkurencyjne ceny, nie ujmując przy tym jakości sprzedawanego przez nas opału. Przez lata zapracowaliśmy na zaufanie klientów, wciąż powiększając ich grono. Zapraszamy do kontaktu!
Marki i specjalizacje
Radex-skład opału, węgiel, koks, ekogroszek, miał, węgiel z dowozem, ekogroszek z dowozem, sprzedaż węgla, sprzedaż ekogroszku, tani węgiel, ekogroszek tanio, miał węglowy, węgiel w workach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Pruszków, Warszawa, Sochaczew, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Żyrardów, Legionowo, Grójec, Piaseczno

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marian
2018-10-29 15:30:06
Bardzo słaba jakość węgla w dodatku mokry. Obsługa w tej firmie słaba. Ogólnie - NIE POLECAM.

Słowa kluczowe

węgiel, ekogroszek, koks, opał, skład opału, skład węgla Warszawa, miał, węgiel sprzedaż, węgiel tanio, sprzedaż węgla, transport węgla, węgiel z dowozem, handel węglem, węgiel cena, ekogroszek tanio, ekogroszek sprzedaż, ekogroszek dowóz, sprzedaż ekogroszku, węgiel na zamówienie, transport ekogroszku, miał tanio, koks tanio, tani węgiel, eco groszek, eko groszek, węgiel gruby, węgiel orzech, węgiel groszek, miał węglowy, koks gruby, koks orzech, węgiel w workach, węgiel kostka, węgiel drobny, koks drobny, węgiel sprzedaż i transport, groszek eco, miał transport, węgiel hurt, węgiel detal Warszawa, groszek eco workowany, składy opału, brykiet, ekogroszek luzem, ekogroszek workowany, ekogroszek paczkowany, węgiel workowany, węgiel paczkowany, najlepszy opał, najlepszy ekogroszek, węgiel polski, ekogroszek polski, opał polski, składy węgla, węgiel kamienny, tani opał, tani ekogroszek, dobry węgiel Warszawa, dobry opał, dobry ekogroszek, najlepszy węgiel, groszek, węgiel z transportem, ekogroszek z dowozem, ekogroszek z transportem, dowóz węgla, węgiel z przywozem, egogroszek z dostawą, węgiel z dostawą do domu, węgiel z dostawą na miejsce, eco groszek (eko groszek), węgiel orzech I, węgiel drobna kostka, węgiel orzech II, węgiel drobny, węgiel groszek, miał węglowy, koks gruby, koks orzech, koks drobny, opał, węgiel w workach, węgiel gruby, węgiel kostka, eco groszek, koks drobny, węgiel z dostawą Warszawa, sprzedaż węgla Warszawa, węgiel z dowozem Warszawa, radex węgiel