Revel Home Ewelina Arendarska. Projektowanie wnętrz

Projekty wnętrz to moja specjalność

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
05-300 Marianka 63 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 736 758
Revel Home Ewelina Arendarska. Projektowanie wnętrz

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Ewelina Arendarska i jestem dekoratorem wnętrz. Revel Home to moja firma. Jej siedziba znajduje się w Mariance, na terenie województwa mazowieckiego. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Piękne wnętrza interesowały mnie od kiedy pamiętam. Zajmowałam się projektowaniem wnętrz w wolnym czasie. Projektowałam mieszkania i domy moich znajomych. Teraz, gdy zdecydowałam się rozpocząć własną działalność mogę pogodzić pracę z pasją. Cały czas śledzę trendy i nowości z mojej branży. Odkryłam wiele sklepów z ciekawymi dodatkami. Staram się wspierać innowacyjnych artystów i często sięgam po niestandardowe dekoracje. Dla mnie ważne jest to, aby wnętrze odzwierciedlało zainteresowania i styl mieszkańców. Staram się zaprojektować pokój tak, żeby wszyscy czuli się w nim dobrze.

Projektuję wnętrza prywatne, czyli domy jednorodzinne i mieszkania. Podejmuję się zarówno zleceń dotyczących jednego pomieszczenia, jak i całego obiektu.

Moi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i dogodne terminy realizacji. Zapewniam:

- projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta,
- wykonanie wizualizacji wnętrza,
- sporządzenie kosztorysu,
- dobór materiałów.

Podczas realizacji projektu biorę pod uwagę wszelkie sugestie, potrzeby i ograniczenia inwestorów.

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Revel Home, gdzie znajduje się więcej informacji na temat mojej oferty. Zapraszam także do odwiedzenia siedziby działalności w Mariance.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń