Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AGA Kalinowski Dariusz

Niech zwykłe ogrodzenia staną się niezwykłe!

Bramy i ogrodzenia
ul. Jasna 13, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AGA Kalinowski Dariusz

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Dariusz Kalinowski. Jestem właścicielem firmy Aga, która zajmuje się tworzeniem ciekawych rozwiązań z zakresu ogrodzeń oraz bram wykonanych na przykład z metalu. Moja siedziba znajduje się w Mińsku Mazowieckim.
Produkty i usługi
Moja firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Od początku działalności staram się oferować estetyczne i wytrzymałe rozwiązania z zakresu bram oraz ogrodzeń. Staram się zachować jakość, elegancję oraz kulturę podczas kontaktu z Klientami. Stale zwiększam katalog wzorów.

Pragnę, by każdy Klient znalazł w mojej ofercie coś dla siebie, dlatego nieustannie poszerzam swój asortyment. Produkuję oraz instaluję bramy garażowe, wejściowe czy przemysłowe oraz wzbogacam je o systemy automatyzujące. Dodatkowo oferuję bramy do posesji, balustrady, przęsła do ogrodzeń i furtki.

Moja oferta to również:
- bramy garażowe,
- balustrady balkonowe,
- szlabany i balustrady,
- ogrodzenia ozdobne,
- bramy przemysłowe i wjazdowe,
- ogrodzenia stalowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogę sprawiać, by niemożliwe stało się możliwe. Moim głównym celem jest spełnienie oczekiwań, które pokładają we mnie Klienci. Obok standardowej oferty realizuję wszelkie nietypowe zamówienia odnośnie bram i ogrodzeń na wymiar.

Zachęcam do nawiązania współpracy z firmą Aga z Mińska Mazowieckiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julian
Tworzone przez nich bramy czy ogrodzenia są naprawdę ciekawie i przede wszystkim dobrze wykonane. Jestem przekonany, że odpowiednio spełnią swoje funkcje.
J
Janek
Długo szukałem w pełni funkcjonalnej i estetycznie wyglądającej bramy, aż natknąłem się na ofertę tej firmy. Skorzystałem i mogę powiedzieć, że w stu procentach spełniono moje oczekiwania.