Ewa Sakowska-Zawadka

U nas zrobisz potrzebne zakupy przez 7 dni w tygodniu

Sklepy spożywcze
ul. Kościuszki 26, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Ewa Sakowska-Zawadka

Informacje

Opis działalności
Żabka to jedna najbardziej znanych sieci sklepów w całym kraju. Właśnie kolejny punkt otworzyliśmy w Mińsku Mazowieckim. Jego właścicielem jest Ewa Sakowska-Zawadka. Zapraszamy do nas na zakupy. Sami przekonacie się Państwo ile udogodnień dla Was przygotowaliśmy!
Produkty i usługi
Żabka to niewielki sklep, który wyposażyliśmy we wszystkie najbardziej potrzebne produkty! Tutaj kupicie Państwo wszystkie potrzebne składniki do przyrządzenia szybkiego obiadu. Mamy również ogromny wybór gotowych dań obiadowych, sałatek, czy lunchy. Oferujemy zdrowe przekąski. Na naszych pułkach sklepowych znajdują się soki z owoców i warzyw, orzeszki, kanapki ze zdrowymi dodatkami, koktajle proteinowe i wiele innych smacznych i zdrowych dań!

Żabka to miejsce, w którym znajdziecie Państwo także:
- wędliny i sery,
- nabiał,
- produkty wegetariańskie,
- kawy i herbaty,
- słodycze i zdrowe przekąski,
- kolorowe napoje,
- wody mineralne,
- papierosy i alkohole,
- świeże pieczywo,
- leki,
- chemię gospodarczą.

Z rana zapraszamy na codzienną dostawę smacznych i świeżych drożdżówek z owocami, czy serem. Do każdej przekąski proponujemy również świeżo paloną kawę lub herbatę. Na ciepło przygotowujemy także nasze kultowe Hot-Dogi ze świeżym mięsem.

W nagłych wypadkach kupicie u nas Państwo tabletki na ból głowy lub przeziębienie. W długą podróż zabierzecie od nas prasę i krzyżówki.

Co ważne, przyjmujemy niemal każdą formę płatności, od gotówki, po karty Visa i Master Card, czy płatność Blikiem za pomocą telefonu.

U nas zapłacicie rachunki, wypłacicie potrzebną gotówkę i zarejestrujecie nowy numer telefonu. Wciąż poszerzamy nasze usługi, żeby nasz sklep mógł umożliwić załatwienie wielu spraw w jednym miejscu.

Nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji. Chętnie pomagamy osobom starszym w zakupach. Jesteśmy tu dla Państwa - kadra sklepu Żabka w Miśku Mazowieckim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, miński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karolina
Mają świetne sałatki w boxach. Gotowe od razu do zjedzenia. Pyszny skład i niewielka ilość kalorii. Dużo u nich kupuję. Sprzedają też pyszne soki z jarmużu, czy szpinaku.
M
Majka
Polecam ten sklep za bardzo smaczne mleko wegetariańskie! Cena podobna jak w innych marketach, a tu przynajmniej nie ma tak długich kolejek.
F
Filip
W Żabce kupuję często, bo mam blisko. Z moich obserwacji wynika, że obsługa tutaj jest zawsze miła. Mają naprawdę dobrą i świeżą kawę. Lubię też ich drożdżówki z rana. No i mają zawsze moją markę papierosów.