Jamnik - Weterynarz i Lecznica Weterynaryjna

Diagnostyka, leczenie i pielęgnacja zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Siennicka 9A, 05-303 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Jamnik - Weterynarz i Lecznica Weterynaryjna
ul. Siennicka 9A, 05-303 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Telefon
Jamnik - Weterynarz i Lecznica Weterynaryjna

Informacje

Opis działalności firmy Jamnik - Weterynarz i Lecznica Weterynaryjna w Mińsk Mazowiecki
Prowadzimy przychodnię weterynaryjną o nazwie Jamnik, która znajduje się na terenie Mińska Mazowieckiego. Właścicielem jest Kamil Kędziorek, doświadczony weterynarz.
Produkty i usługi
O zdrowie zwierząt trzeba dbać tak samo, jak o zdrowie ludzi. Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych weterynarzy, których zatrudniamy w przychodni dla zwierząt Jamnik. W naszym nowoczesnym budynku zwierzęta są poddawane zabiegom profilaktycznym, diagnostyce, a także leczeniu ogólnemu i specjalistycznemu.

Psy i koty są odrobaczane, szczepione i sterylizowane. Ponadto zwierzętom wszczepiane są czipy ułatwiające ich identyfikację. Badania wykonywane w naszej placówce to między innymi RTG, USG, a także diagnostyka laboratoryjna.

Z kolei specjalistyczne leczenie obejmuje takie dziedziny weterynarii, jak:
- chirurgia weterynaryjna,
- kardiologia weterynaryjna,
- stomatologia weterynaryjna,
- dermatologia weterynaryjna,
- leczenie chorób wewnętrznych.

W razie potrzeby nasi weterynarze odwiedzają zwierzęta w ramach wizyt domowych. Udzielamy również porad behawioralnych. Dodatkowo w przychodni znajduje się psi fryzjer oraz sklep z karmami i artykułami dla zwierząt. Zadbamy więc nie tylko o zdrowie Państwa pupili, ale również o ich wygląd, samopoczucie i odpowiednie wyżywienie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z przychodnią weterynaryjną Jamnik w Mińsku Mazowieckim.
Zasięg działania
Firma Jamnik - Weterynarz i Lecznica Weterynaryjna z lokalizacji: Mińsk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, podlaskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karolina
Najlepsza przychodnia weterynaryjna, w jakiej byłam z kotem. Sprawnie zdiagnozowali problem i szybko wyleczyli mojego pupila.
C
Cezary
Polecam serdecznie. Pracują tu weterynarze z pierwszego zdarzenia. Widać, że kochają pracę ze zwierzętami. Naprawdę warto odwiedzić.

Słowa kluczowe

rtg,
usg,
ekg,
rtg,
usg,
ekg,