Pieczątki Trofea Wyrób Stempli Jarosław Kurek Sprzedaż stempli, pieczątek i datowników Pieczątki i stemple

Sprzedaż stempli, pieczątek i datowników

Pieczątki i stemple
ul. Traugutta 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Pieczątki Trofea Wyrób Stempli Jarosław Kurek Sprzedaż stempli, pieczątek i datowników Pieczątki i stemple
ul. Traugutta 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
NIP
8221000356
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Pieczątki Trofea Wyrób Stempli Jarosław Kurek Sprzedaż stempli, pieczątek i datowników Pieczątki i stemple

Informacje

Opis działalności firmy Pieczątki Trofea Wyrób Stempli Jarosław Kurek Sprzedaż stempli, pieczątek i datowników Pieczątki i stemple w Mińsk Mazowiecki
Przedsiębiorstwo Jarosława Kurka zajmuje się sprzedażą pieczątek oraz stempli najwyższej jakości. Siedziba znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Założyciel zachęca do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są pieczątki i datowniki. Specjalizujemy się w sprzedaży różnego rodzaju stempli. Działamy w tym zakresie od ponad trzech dekad. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, do których należą między innymi datowniki samotuszujące i beztuszowe. Asortyment obejmuje między innymi:
- pieczątki imienne,
- pieczątki urzędowe,
- pieczątki polimerowe,
- pieczątki gumowe,
- pieczątki automatyczne.

Uzupełnieniem oferty związanej z pieczątkami jest usługa ich grawerowania. Nanosimy imiona, nazwiska, adresy, nazwy firm i inne ważne informacje.

W sprzedaży znajdują się ponadto inne produkty. Są to trofea sportowe, puchary i statuetki idealne do wręczania po zawodach w różnych dyscyplinach oraz po konkursach. Istnieje też możliwość zamówienia tablic reklamowych i szyldów oraz oprawienia prac naukowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na zdobycie zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

pieczątka

24.08.2023

Pieczątka jest niezbędnym narzędziem dla firm i osób. Służy do oznaczania dokumentów, towarów lub paczek. Nasza firma wykonuje pieczątki oraz stemple z imieniem i nazwiskiem, a także z danymi firmy i innymi ważnymi informacjami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i zamówienia pieczątek różnych odmian.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
G
K
Grzegorz K.
szybko, tanio, pewnie, solidnie i kreatywnie - gorąco polecam