Sezam. Kominki, obudowy, montaż. Kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo budowlane, montaż i projekty kominków

Kominki
ul. Warszawska 138/6, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(25) 758 25 00
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 138/6, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firmę Kominki SIM prowadzimy w Mińsku Mazowieckim od 1992 roku. Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w pracach kamieniarskich. Montujemy kominki, schody, blaty i inne elementy z kamieni naturalnych. Właścicielem firmy jest Sławomir Miernicki.
Produkty i usługi
Kominki SIM to firma, która stawia na zadowolenie swoich Klientów. Oferujemy ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania grzewcze. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia i materiałów, z których zostanie wykonane. Nasze usługi kamieniarskie obejmują wykonanie projektu kominka, jego montaż, modernizację, a także usługi serwisowe. Zajmujemy się szlifowaniem, obróbką i impregnacją kamienia. Ważna jest dla nas estetyka wykonania. Kominek musi być dopasowany do wystroju wnętrza, w którym będzie zamontowany.

Montujemy dla Państwa:
- kominki ze stali nierdzewnej,
- kominki z onyksu,
- kominki z konglomeratu,
- kominki z cegły klinkierowej lub szamotowej,
- kominki z granitu,
- kominki z wapienia,
- kominki z trawertynów,
- kominki z piaskowca szlifowanego.

Wykonujemy również montaż schodów zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się także tarasy, parapety, izolacje i kratki. Sprzedajemy akcesoria kominkowe, wkłady z płaszczem wodnym, ozdobne zestawy kominkowe oraz piece wolnostojące.

Wysoką jakość naszych usług zapewniają starannie dobrane materiały. Pochodzą one od takich producentów jak Fonids, Hajduk, Lechma, Aixs, Flamen, Byrski i wielu innych.

Gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich prac. Obudowy kominków powstają na specjalne zamówienie. Dbamy o staranność wykonania i estetykę.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Kominki SIM z Mińska Mazowieckiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń