"Green Partner" Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek

GREEN PARTNER - Twój partner w aranżacji zieleni.

Architektura krajobrazu
ul. Warszawska 149, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 167 731
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 149, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Kompleksowe usługi ogrodnicze od projektu do efektu. Projektowanie i zakładanie terenów zieleni. Nasza dewiza to indywidualne podejście do klienta, oryginalność i profesjonalizm. Zadowolenie klienta... bezcenne.
Produkty i usługi
Green Partner to firma zajmująca się projektowaniem ogrodów oraz kompleksową realizacją terenów zieleni. Wykonywane przez naszą firmę usługi charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość. Dzięki świeżym pomysłom, zdobytej wiedzy i doświadczeniu powstają projekty i realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Głównym projektantem jest mgr inż. Agnieszka Mroczek. Z wykształcenia architekt krajobrazu z dyplomem SGGW z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i urządzaniu terenów zieleni. Z zamiłowania pasjonatka roślin, grafiki i fotografii, co korzystnie wpływa na jakość projektów. Dzięki bardzo dobrej znajomości programów graficznych oraz znajomości roślin zdobytej przy produkcji roślin, powstają projekty o wysokiej jakości.
Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc corocznie w branżowych seminariach i wystawach. Posiadamy certyfikaty z zakresu projektowania i zakładania systemów automatycznego nawadniania.

Wykonujemy:

Projekty - ogrodów przydomowych, balkonów, tarasów, zieleni osiedlowej, miejskiej, placów zabaw, zieleni przy obiektach użyteczności publicznej, zieleni we wnętrzach, obiektów małej architektury, automatycznego nawadniania, nawierzchni, oświetlenia.
Marki i specjalizacje
Projektowanie i zakładanie terenów zieleni.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Joanna
2016-10-17 10:20:59
Bardzo jestem zadowolona z usług tej firmy, ogród został zrobiony szybko, wygląda pięknie, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
K
I
J
Krysia i Janusz M.
2015-11-03 15:39:20
USŁUGI GREEN PARTNER, to pełen profesjonalizm, elastyczność, świetne podejście do klienta, kompleksowość, poczynając od projektu nawodnienia i ogrodu, poprzez realizację i na pielęgnacji kończąc. Efekt niesamowity. Zdecydowanie polecamy firmę Green Partner.
A
A
Anna AW
2014-08-04 23:13:37
Rekomenduję pozytywnie firmę Green Partner. W sposób profesjonalny zaprojektowała i wykonała mój ogród od podstaw łącznie z nawadnianiem. Cenne w tej firmie jest indywidualne podejście do Klienta, doradztwo i wiedza. POLECAM!!!