"Green Partner" Pracownia Architektury Krajobrazu Agnieszka Mroczek

GREEN PARTNER - Twój partner w aranżacji zieleni

ul. Warszawska 149, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
504 167 731
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 149, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Agnieszka Mroczek jest właścicielką Pracowni Architektury Krajobrazu Green Partner, która znajduje się Dłużce, w województwie mazowieckim. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze od projektu do efektu, a także projektowanie i zakładanie terenów zieleni. Nasza dewiza to indywidualne podejście do klienta, oryginalność i profesjonalizm. Zadowolenie klienta jest dla nas bezcenne.
Produkty i usługi
Green Partner to firma zajmująca się projektowaniem ogrodów oraz kompleksową realizacją terenów zieleni. Wykonywane przez naszą firmę usługi charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość. Dzięki świeżym pomysłom, zdobytej wiedzy i doświadczeniu powstają projekty i realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Głównym projektantem jest mgr inż. Agnieszka Mroczek. Z wykształcenia architekt krajobrazu z dyplomem SGGW z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i urządzaniu terenów zieleni. Z zamiłowania pasjonatka roślin, grafiki i fotografii, co korzystnie wpływa na jakość projektów. Dzięki bardzo dobrej znajomości programów graficznych oraz znajomości roślin zdobytej przy produkcji roślin, powstają projekty o wysokiej jakości.
Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc corocznie w branżowych seminariach i wystawach. Posiadamy certyfikaty z zakresu projektowania i zakładania systemów automatycznego nawadniania.

Wykonujemy:

Projekty - ogrodów przydomowych, balkonów, tarasów, zieleni osiedlowej, miejskiej, placów zabaw, zieleni przy obiektach użyteczności publicznej, zieleni we wnętrzach, obiektów małej architektury, automatycznego nawadniania, nawierzchni, oświetlenia.
Marki i specjalizacje
Projektowanie i zakładanie terenów zieleni

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Magda
Polecam, tak dobraliśmy rośliny że prawie nie muszę grzebać w ziemi a ogród wygląda ślicznie o każdej porze roku.