Malwo PPH

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów!

Pędzle i szczotki
ul. Sosnowa 25, 05-320 Mrozy mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(25) 757 46 42
Adres korespondencyjny
ul. Sosnowa 25, 05-320 Mrozy mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Malwo znajduje się w Mrozach, w województwie mazowieckim. Pędzle i szczotki "Malwo" słyną z jakości. To nas wyróżnia: jakość naszych wyrobów spełnia normy!
Produkty i usługi
Oferta "Malwo" jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej wszystko, czego mu trzeba: wyroby powszechnego stosowania oraz produkty specjalistyczne, do zastosowań profesjonalnych.
Produkujemy - i sprzedajemy - rocznie kilkaset tysięcy pędzli i szczotek. Działając na polskim rynku bez przerwy od 1940 roku, zdobyliśmy bogate doświadczenie, a kontakty międzynarodowe umożliwiają nam wdrażanie najnowocześniejszych technologii. Potrafimy być elastyczni i dostosować się do zamówień. Wszystko to sprawia, że nasze szczotki i pędzle kupowane były i są nie tylko w Polsce, ale i w Czechach, Słowacji, Austrii, na Węgrzech, Holandii, a nawet w Kanadzie.

Pędzel produkowany przez "Malwo" zdobył Złoty Medal Między-narodowych Targów w Poznaniu. Ten medal przynosi nam zaszczyt i jest powodem naszej dumy. Jest także naszym stałym zobowiązaniem wobec Klientów - na przyszłość.
Oferujemy dogodne i atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy odbiorców hurtowych, odbiorców detalicznych oraz zakłady pracy.

Ilość sztuk i terminy dostaw - do uzgodnienia.

Dostawy naszym transportem lub wysyłki pocztą.

Zapłaty: gotówką, czekiem potwierdzonym lub przelewem. Terminy do uzgodnienia.

Zakład P. P. H. "Malwo" jest Zakładem Pracy Chronionej (decyzja Pełnomocnika do Spraw Osób Niepełnosprawnych, nr D/00998 z dnia 12. 07. 94 r.)
W związku z tym, z tytułu zakupów w P. P. H. "Malwo" przysługują ulgi w świadczeniach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełno-sprawnych (rozp. Ministra Finansów z dn. 30. 09. 91 r.)
Zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Malwo z Mrozów. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń