Malwo PPH

Artykuły malarskie najwyższej jakości

Pędzle i szczotki
ul. Sosnowa 25, 05-320 Mrozy mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
(25) 757 46 42
Malwo PPH

Informacje

Opis działalności
Jako firma Malwo na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1940 roku. Mamy spore doświadczenie branżowe, dlatego jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Nasza siedziba mieści się w Mrozach, w powiecie mińskim, w województwie Mazowieckim.
Produkty i usługi
Na rynku funkcjonujemy jako producent wysokojakościowych pędzli i szczotek. Wyroby, które oferujemy spełniają rygorystyczne normy jakościowe, potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Ofertę kierujemy przede wszystkim do sieci handlowych i zakładów pracy. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Jesteśmy również otwarci na produkowanie wyrobów pod marką klienta.

Klientom oferujemy głównie pędzle malarskie, które powstają z użyciem wysokiej jakości włosia. Posiadamy pędzle wykonanez plastiku i drewna. Można zaopatrzyć się u nas w:
- pędzle do farb akrylowych,
- pędzle pierścieniowe,
- pędzle owalne,
- pędzle kątowe,
- pędzle włoskie,
- pędzle płaskie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas szczotki, które mamy dostępne w różnych kształtach i rozmiarach oraz o różnym zastosowaniu. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze niezbędnych produktów.

Uzupełnienie oferty to:
- kije,
- wiadra,
- kuwety,
-rączki,
- uchwyty.

Mamy szeroką ofertę, dlatego jesteśmy pewni, że każdy otrzyma u nas dokładnie to, czego mu trzeba. Posiadamy nie tylko wyroby do powszechnego zastosowania, ale też produkty specjalistyczne do profesjonalnych zastosowań.

Każdego roku sprzedajemy setki tysięcy pędzli i szczotek. Ponadto utrzymujemy międzynarodowe kontakty, co pozwala nam na wdrażanie najnowocześniejszych technologii. Nasze produkty można nabyć również poza granicami Polski, w tym w Słowacji, Austrii, Czechach, Holandii, na Ukrainie i Węgrzech, a także w Kanadzie.

Zakupione towary możemy wysłać za pośrednictwem kuriera albo dostarczyć własnym transportem. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o warunki i terminy płatności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Malwo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
U
Ukokeze
Wysokiej jakości artykuły malarskie. Bardzo dobre pędzle. Do tego ceny nie są wygórowane.