Malwo PPH

Sprzedaż artykułów malarskich

Farby i lakiery
ul. Sosnowa 25, 05-320 Mrozy mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(25) 757 46 42
Malwo PPH

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Malwo działamy już ponad 80 lat. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza siedziba znajduje się w Mrozach, w powiecie mińskim, w województwie Mazowieckim.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem wysokiej jakości pędzli i szczotek. Oferowane przez nas wyroby spełniają rygorystyczne normy jakościowe, potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Nasi klienci to przede wszystkim zakłady pracy i sieci handlowe. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Jesteśmy otwarci też na produkowanie wyrobów pod marką klienta.

W ofercie mamy przede wszystkim specjalistyczne pędzle malarskie, które powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości włosia. Sprzedajemy pędzle wykonane z drewna i plastiku. Można zakupić u nas:
- pędzle płaskie,
- pędzle włoskie,
- pędzle kątowe,
- pędzle owalne,
- pędzle pierścieniowe,
- pędzle do farb akrylowych.

Nie zabraknie u nas też wysoko gatunkowych szczotek, które mamy w różnych rozmiarach i kształtach oraz o różnym przeznaczeniu. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze potrzebnych produktów.

Dodatkowo oferujemy:
- uchwyty,
- rączki,
- kuwety,
- wiadra,
- kije.

Mamy bardzo szeroką ofertą, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Posiadamy zarówno wyroby do powszechnego zastosowania, jak i produkty specjalistyczne, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań.

Każdego roku sprzedajemy kilkaset tysięcy szczotek oraz pędzli. Utrzymujemy międzynarodowe kontakty, co umożliwia nam wdrażanie najnowocześniejszych technologii. Nasze wyroby były i są kupowane nie tylko w Polsce, ale również w Holandii, Czechach, Austrii i Słowacji, na Węgrzech oraz Ukrainie, a nawet w Kanadzie.

Zakupione towary wysyłamy kurierem, bądź dostarczamy własnym transportem. Jesteśmy elastyczni pod względem warunków i terminów płatności.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Malwo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń